Centre Esthétique Verdi

5
(7)

Centre Esthétique Verdi Microneedling Skinbooster Soin Oxygeneo Geneo Et Épilation Laser À Nice adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 2 Rue Verdi 3ème Étage, Nice – France

Telefon : 04 97 08 46 99

Centre Esthétique Verdi Microneedling Skinbooster Soin Oxygeneo Geneo Et Épilation Laser À Nice Yol Tarifi

CENTRE ESTHÉTIQUE VERDI - Microneedling, Skinbooster, Soin OxyGeneo, Geneo+ et Épilation Laser à Nice

Centre Esthétique Verdi Microneedling Skinbooster Soin Oxygeneo Geneo Et Épilation Laser À Nice France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 2 Rue Verdi 3ème Étage, Nice – France olan Centre Esthétique Verdi Microneedling Skinbooster Soin Oxygeneo Geneo Et Épilation Laser À Nice, işletmesine 04 97 08 46 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Centre Esthétique Verdi Microneedling Skinbooster Soin Oxygeneo Geneo Et Épilation Laser À Nice ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Centre Esthétique Verdi Microneedling Skinbooster Soin Oxygeneo Geneo Et Épilation Laser À Nice yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Centre Esthétique Verdi Microneedling Skinbooster Soin Oxygeneo Geneo Et Épilation Laser À Nice hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Centre Esthétique Verdi Microneedling Skinbooster Soin Oxygeneo Geneo Et Épilation Laser À Nice ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Centre Esthétique Verdi Microneedling Skinbooster Soin Oxygeneo Geneo Et Épilation Laser À Nice ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Centre Esthétique Verdi Microneedling Skinbooster Soin Oxygeneo Geneo Et Épilation Laser À Nice için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Centre Esthétique Verdi Microneedling Skinbooster Soin Oxygeneo Geneo Et Épilation Laser À Nice bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Centre Esthétique Verdi Microneedling Skinbooster Soin Oxygeneo Geneo Et Épilation Laser À Nice sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Centre Esthétique Verdi Yorumları

  1. Geldiğiniz anda sizi rahatlatan konuksever, çok misafirperver ve çok yetkin personel. Doktorlar ve güzellik uzmanları çok dikkatli, arkadaş canlısı, hassas ve özenli. Merkez çok temiz ve yenilenmiş.
    Lazer epilasyon ve mezoterapi için rezervasyonsuz tavsiye ederim! Yapmanız gereken estetik tedavileriniz varsa, sadece bir tahmin için onları görmekten çekinmeyin çünkü sonuçtan ve randevunuzdan hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

  2. Lazer epilasyon seanslarımı gerçekleştirmek için uzun süre iyi bir estetik merkez aradım ve bunu seçmekle iyi ettim! 4. randevumdayım ve sonuçlar zaten orada, saçım kalmadı ve sadece görüşme için geri gelmekten çekiniyorum.
    Marina çok dikkatli, hassas ve profesyoneldir. Bana süreçle ilgili çok net, kesin ve çok dürüst açıklamalar yaptı ve tüm sorularımı yanıtladı. Yakında yüz bakımı için döneceğim ????????‍♀️

Comments are closed.