Cabinet Medical Foch Esthetique Et Epilation Laser

4.5
(51)

Cabinet Médical Foch Esthétique Et Épilation Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 5 Av. Maréchal Foch, Lyon – France

Telefon : 04 78 89 93 97

Cabinet Médical Foch Esthétique Et Épilation Laser Yol Tarifi

Cabinet médical Foch - Esthétique et épilation laser

Cabinet Médical Foch Esthétique Et Épilation Laser France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 5 Av. Maréchal Foch, Lyon – France olan Cabinet Médical Foch Esthétique Et Épilation Laser, işletmesine 04 78 89 93 97 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cabinet Médical Foch Esthétique Et Épilation Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cabinet Médical Foch Esthétique Et Épilation Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cabinet Médical Foch Esthétique Et Épilation Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cabinet Médical Foch Esthétique Et Épilation Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Cabinet Médical Foch Esthétique Et Épilation Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cabinet Médical Foch Esthétique Et Épilation Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cabinet Médical Foch Esthétique Et Épilation Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cabinet Médical Foch Esthétique Et Épilation Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 51

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Cabinet Medical Foch Esthetique Et Epilation Laser Yorumları

 1. Lazer hizmetim için 6 ay öncesinden randevu alarak bugüne kadar hiç yorum bırakmaya vakit ayırmadığımı bugün fark ettim. Bu lazer merkezi hakkında söylenecek ne .. harika. Her zaman sıcak ve güler yüzlü bir karşılama, randevumuz sırasında sunulan küçük bir sıcak içecek, her zaman özenli ve ihtiyaçlarımıza uygun özen gösteren bir personel. Sadece gerçek bir inci olan Houda için özel bir söz.
  Kesinlikle uzun ama hayatı değiştiren bu lazer seansları için teşekkür ederiz.

 2. Bir iş arkadaşımın önerdiği kabine, sonuçtan çok memnunum ve şu anda 5. seansımdayım. Her ziyarette çok sıcak bir karşılama. Arada bir randevumu unutup randevumdan bir gün önce ertelemeyi başardım, sekreteri gerçekten çok iyi ve anlayışlı buldum.
  Bu firmayı ve tüm personelini tavsiye ederim.

 3. Lazer seansları için Bayan Houda Sous tarafından iki yıl boyunca takip edildi, hizmetten her zaman memnun kaldım. Çok güzel bir karşılama, ricamı iyi dinleme ve onun yanında her zaman çok keyifli bir seans. Şiddetle tavsiye ederim, her zaman bir zevktir.
  Güle güle.

 4. 1. randevumdan itibaren zaten sonuç aldım.. Bu arada yüzümde kalıcı epilasyon ve bazı tedaviler yaptım ve her zaman mutlu oldum.. Doktor işine çok yatırım yapıyor ve iyi tavsiyeler veriyor! Bunu bilmek güzel.. yüz bakımı yapmadan önce bazı muayeneler yapmamı tavsiye etti çünkü evet, zaman çok kötü geçiyordu.. paramı almamayı tercih etti, yine de benim bakımımı yapmak isteyen benim, o. sadece parayı değil, hastalarını da düşünen iyi bir insan… Personel çok güler yüzlü ve nazik, bazı yorumları anlamıyorum Kendi fikrimi vermek zorunda kaldım ve bu onun olumlu olduğu ortaya çıktı, bu bir zevk git… candan
  Çoban D

Comments are closed.