Docteur Sylvain David

4.9
(70)

Docteur Sylvain David adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 93 Quai des États-Unis, Nice – France

Telefon : 04 89 97 86 60

Docteur Sylvain David Yol Tarifi

Docteur Sylvain David

Docteur Sylvain David France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 93 Quai des États-Unis, Nice – France olan Docteur Sylvain David, işletmesine 04 89 97 86 60 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Docteur Sylvain David ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Docteur Sylvain David yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Docteur Sylvain David hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Docteur Sylvain David ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Docteur Sylvain David ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Docteur Sylvain David için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Docteur Sylvain David bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Docteur Sylvain David sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 70

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Docteur Sylvain David Yorumları

  1. Doktor David çok sakin ve çok profesyonel, çabuk özgüven kazanıyor. Kabinedeki bir müdahaleyi veya bir eylemi görmezden gelmesi gerekse bile nasihat ve fikrini verir. Her şeyden önce hastasının iyiliğini düşündüğünü hissediyoruz. Ziyaretimden fazlasıyla memnunum ve nasıl geliştiğini söylemek için birkaç hafta sonra ikinci bir görüş vereceğim.Bana güven veren ve olağanüstü bir iş çıkaran asistanlarına da teşekkürler.

  2. Olağanüstü bir işe ek olarak, çok iyi bir cerrah, hastaya karşı çok nazik, özenli ve özenli!!! Teşekkürler !

  3. Doktor David bir doktor, tüccar değil!! Ondan birkaç çeşit müdahale istedim ve o bunun faydasız olduğunu söyledi… diğer birkaç uygulayıcı Noel arifesinde ameliyat etmeye hazırdı;) aksi takdirde, hidrafasiyal, asit enjeksiyonları gibi “basit” tedaviler…mükemmel! !! Işıltılı görünerek dışarı çıkıyorsun !!!

Comments are closed.