Lazeo

4.6
(117)

Lazeo adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 5 Rue Jean Lantier, Paris – France

Telefon : 01 85 73 79 13

Lazeo Yol Tarifi

Lazeo France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 5 Rue Jean Lantier, Paris – France olan Lazeo, işletmesine 01 85 73 79 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lazeo ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lazeo yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lazeo hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lazeo ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lazeo ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lazeo için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lazeo bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lazeo sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 117

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lazeo Yorumları

  1. J’ai été chez Lazeo dans le but de faire l’épilation au laser, après avoir fait plusieurs zones et avoir payer un prix assez conséquent je suis déçu du résultat qui n’a absolument pas fonctionné sur moi.J’ai même l’impression d’avoir plus de poile maintenant qu’avant. Entre temps j’ai réalisé des épilations a la cire et les différentes esthéticiennes auquel j’ai eu affaires lorsque je lors indique avoir fait l’épilation au laser me disent qu’elles voient aucun résultat.
    En effet chez Lazeo nous sommes bien accueilli je ne peux rien dire sur cela en revanche sur l’efficacité… je reste sur une très mauvaise expérience venir souffrir pour avoir aucun résultat…
    Je déconseille donc de faire votre épilation dans cet institut.

  2. Doktor SEBAALI alanında en iyisi!
    Beni birçok kez kaçırılan enjeksiyonlardan kurtardı ve her seferinde beni rahatlatıp güvence verdi. Ona nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum! Ona gözün kapalı güven.

Bir cevap yazın