Centre Laser Opéra

4
(21)

Centre Laser Opéra Médecine Esthétique adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 22 Rue Saint-Augustin, Paris – France

Telefon : 01 58 05 47 20

Centre Laser Opéra Médecine Esthétique Yol Tarifi

Centre Laser Opéra - Médecine esthétique

Centre Laser Opéra Médecine Esthétique France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 22 Rue Saint-Augustin, Paris – France olan Centre Laser Opéra Médecine Esthétique, işletmesine 01 58 05 47 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Centre Laser Opéra Médecine Esthétique ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Centre Laser Opéra Médecine Esthétique yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Centre Laser Opéra Médecine Esthétique hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Centre Laser Opéra Médecine Esthétique ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Centre Laser Opéra Médecine Esthétique ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Centre Laser Opéra Médecine Esthétique için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Centre Laser Opéra Médecine Esthétique bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Centre Laser Opéra Médecine Esthétique sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Centre Laser Opéra Yorumları

 1. Garip bir şekilde yorumum başka bir yere taşındı. Ama gerçek her zaman bilinir, o yüzden buraya geri koyuyorum.

  Yanmak istemiyorsan kaç..
  Beni rahatsız eden çok hafif varisleri yok etmek için lazer seansı yapmak için bu merkeze geldim.. bilseydim ASLA yapmazdım!
  Fotoğraflar kendileri için konuşuyor, işte açıkça YANIK olduktan sonra bacaklarımın sonucu. Acı korkunçtu ve rahat değilim ama bana “güzel olmak için acı çekmen normal” söylendi. Bu randevunun hemen akşamı kabarcıklarım olduğunu fark ettim (10 yıl önce lazeri başka bir merkezde kullandım ve yanık olmadı). Aynı akşam aradığımda
  Bana hiçbir şekilde cevap verilmedi ve mesajımı iletmeyen bir çağrı merkezi olduğu söylendi.Birkaç aydır günde birkaç kez şifalı krem ​​sürüyorum ve işaretler hala orada! Yani yara izlerim olması için 10 dakika 150 Euro mu ödedim? Doktor herhangi bir krem ​​veya ürün bile önermedi, sadece “morluklar alacaksın, normal” dedi. CİLDİNİZİN SAĞLIĞI İÇİN LÜTFEN KAÇINIZ.

  Bugün neredeyse bir yıl sonrayız. E-posta gönderdim ve cevap yok, gerçekten umursamıyorlar. Beceriksizliklerinden dolayı bacaklarımda hala lekeler var. Evden utanmak utanç verici. Her şeyden önce iyiliğiniz ve sağlığınız için başka bir merkez seçin.

 2. 3 yıldır bu merkeze gidiyorum, enstitü kolayca erişilebilir ve orada her zaman çok iyi karşılandık. Güzellik uzmanı her zaman gülümser ve sizi dinler. Orada hoş vakit geçiriyoruz. Bu enstitüyü gözü kapalı tavsiye ederim.

 3. Dün öğleden sonra kısa boylu, küçümseyen ve küçümseyen gözlüklü bir adam tarafından karşılandım. Muhtemelen, enstitü müdürü. Enstitü hakkında oldukça iyi bir imajım vardı. Ancak kendisine öğrenci işi olarak hipermarkette çalıştığımı söylediğimde, süpermarket çalışanı olmanın bir yan iş olduğunu ima eden bir açıklama yaptı.
  İnsani ve ilişkisel nitelikleri olmayan pis bir insan.
  Ps, personeline karşı çok kaba.
  Ama bana radyofrekansı veren personel ve doktor çok iyi ve ilgiliydi.
  Teşekkürler Saygılarımla.
  Bayan Guyot Leila

 4. Lazer epilasyonumu burada yapıyorum ve çok memnunum.
  Yapan doktor çok nazik ve titiz
  Fiyat rakipsiz.
  Merkez temiz ve personel misafirperver.
  Doktor bana yüz teşhisi koyacak ve bana ücretsiz bir rutin teklif edecek kadar cömertti.
  Kısacası tavsiye ederim.

 5. süper donanımlı merkez ve doktorların hepsi iyi
  fiyatlar rakipsiz ve tedaviler Üst İyi bir hizmet isteyenlere şiddetle tavsiye ederim

Comments are closed.