Epilation Definitive

4.7
(244)

Epilation Définitive Depil Tech Marseille 6 Préfecture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 91 Rue de Rome, Marseille – France

Telefon : 04 91 61 07 28

Epilation Définitive Depil Tech Marseille 6 Préfecture Yol Tarifi

Epilation Définitive - DEPIL TECH MARSEILLE 6 PRÉFECTURE

Epilation Définitive Depil Tech Marseille 6 Préfecture France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 91 Rue de Rome, Marseille – France olan Epilation Définitive Depil Tech Marseille 6 Préfecture, işletmesine 04 91 61 07 28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epilation Définitive Depil Tech Marseille 6 Préfecture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epilation Définitive Depil Tech Marseille 6 Préfecture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epilation Définitive Depil Tech Marseille 6 Préfecture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epilation Définitive Depil Tech Marseille 6 Préfecture ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epilation Définitive Depil Tech Marseille 6 Préfecture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epilation Définitive Depil Tech Marseille 6 Préfecture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epilation Définitive Depil Tech Marseille 6 Préfecture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epilation Définitive Depil Tech Marseille 6 Préfecture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 244

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epilation Definitive Yorumları

 1. Kalıcı epilasyon için ilk bilgi randevumu aldım. Ayar çok temiz, çok klas. Christelle ile görüşmemden keyif aldım. Bana izlenecek protokolü, kullandığım ilaçları iyi tanımam için her şeyi çok iyi açıkladı ve tabii ki saç değerlendirmemi yaptı. Son derece rahatım, çok çerçeveli. Çok iyi bir ilk izlenimim oldu. İlk seansıma geri döneceğim. gerçekten tereddüt etmeyin

 2. Söylenecek tek bir şey var, tekrar yapmam gerekseydi, yine yapardım!
  Bir sürü alan yaptım. Süreç uzundur, çünkü birkaç kez yanıp sönmeniz ve her seans arasında birkaç hafta bırakmanız gerekir.
  Cilt tipine bağlı olarak tüm saç tipleri mutlaka ortadan kaldırılamaz, bu yüzden biraz kaldı, ama başlangıçta olduğundan çok daha az!
  Takım birinci sınıf. Her zaman iyi karşılandı. Ve güvenliğin bir öncelik olduğunu ve hiçbir şeyin şansa bırakılmadığını hissediyoruz!

 3. Mükemmel karşılama, mükemmel kullanılabilirlik. Sonuç mükemmelden daha fazlası! Bu bir yatırım ama gerçekten buna değer çünkü elveda saçlar, merhaba huzur! Tesisler güzel, temiz ve moderndir. Tereddüt etmeyin, pişman olmayacaksınız!

 4. Mükemmel bir karşılama, çok temiz ve iyi organize edilmiş bir enstitü.
  Uygulayıcılara gelince; çok iyiler: Samantha, Christelle, Ambre her zaman dinliyor, tavsiye veriyor ve hepsinden önemlisi çok sabırlı (1. seans için hihih). tavsiye ederim ☺️

Comments are closed.