Centre Laser Wilson

2.8
(41)

Centre Laser Wilson adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 7 Pl. du Président Thomas Wilson, Toulouse – France

Telefon : 05 61 21 30 20

Centre Laser Wilson Yol Tarifi

Centre Laser Wilson

Centre Laser Wilson France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 7 Pl. du Président Thomas Wilson, Toulouse – France olan Centre Laser Wilson, işletmesine 05 61 21 30 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Centre Laser Wilson ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Centre Laser Wilson yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Centre Laser Wilson hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Centre Laser Wilson ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Centre Laser Wilson ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Centre Laser Wilson için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Centre Laser Wilson bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Centre Laser Wilson sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 41

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Centre Laser Wilson Yorumları

 1. 1 yıldız zaten çok fazla…
  Bu merkezde yüze yapılan bir buçuk yıldan fazla lazer epilasyondan sonra sonuçlar geldiğim zamandan daha kötü. Aslında sekreter (nitelikli değil) seanslardan önce saçların yeniden büyümesini etkinleştirmek için yüzümü traş etti (cüzdanları için çok iyi bir teknik). Nitelikli bir dermatolog ile görüştükten sonra, özellikle yüzü traş etmemeniz gerektiği ortaya çıktı …
  Ve size sıcak karşılamadan ve işkenceye benzer seanslardan bahsetmiyorum.
  Sonunda bugün profesyonel bir dermatolog ile 1 yıllık ek bakımın ardından nihayet tünelin sonunu görmeyi başardım…
  Şiddetle tavsiye ediyorum…

 2. Profesyonel takım
  iyi karşılama
  Randevuda temizlik ve ciddiyet

 3. Küçümseyen Dr. Chataigner, bir estetik teknisyeni olarak kariyer lehine Hipokrat yeminini unutmak zorunda kaldı. Ayrıca fiyatları ortalamanın üzerindedir. şiddetle tavsiye ediyorum.

 4. Felaket, her yerde kesinlikle daha az saç yakar ama bunun yerine yara izleri.
  oraya gitmeni tavsiye etmem

Comments are closed.