Centre My Laser

4.9
(46)

Centre My Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Av. Eglantine 24, Lausanne – Switzerland

Telefon : 021 311 56 40

Centre My Laser Yol Tarifi

Centre my laser

Centre My Laser Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Av. Eglantine 24, Lausanne – Switzerland olan Centre My Laser, işletmesine 021 311 56 40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Centre My Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Centre My Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Centre My Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Centre My Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Centre My Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Centre My Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Centre My Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Centre My Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 46

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Centre My Laser Yorumları

  1. Seansların sonuçlarından ve tedaviden çok memnunum. Diana çok kibar ve nazik, özenli ve mümkün olduğu kadar iyi gitmesi için her şeyi yapıyor. Benim için sonuçlar çabuk geldi, çok memnunum. Ben tavsiye ediyorum!

  2. Diana çok tatlı ve müşterilerine karşı çok özenli. Çok başarılı olan koltuk altlarıyla başladım (benim için 6 seans) sonra geri kalan her şeyi onun yerinde yapmaya karar verdim. Ben hijyen ve asepsise çok odaklanmış bir hemşireyim ve Diana son teknoloji ekipmanlarla çalışıyor ve pratiği mükemmel! Ayrıca çok ilginç promosyonlarla müşterileri nasıl elde tutacağını da biliyor. Şiddetle tavsiye ediyorum !!!

  3. Sadece tavsiye edebilirim! Diana çok profesyonel, nazik, özenli ve esnektir. Yer çok misafirperver, temiz ve derli toplu. Benim açımdan tedavi çok iyi gidiyor ve ilk seansların sonuçlarını görebildim!

Comments are closed.