Ceysa Güzellik Salonu

3.4
(48)

Ceysa Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kooperatifler, Şair Sırrı Hanım Sk. No:25, Yenişehir – Diyarbakır

Telefon : Belirtilmemiş.

Ceysa Güzellik Salonu Yol Tarifi

Ceysa Güzellik Salonu Diyarbakır ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kooperatifler, Şair Sırrı Hanım Sk. No:25, Yenişehir – Diyarbakır olan Ceysa Güzellik Salonu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ceysa Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ceysa Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ceysa Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ceysa Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ceysa Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ceysa Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ceysa Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ceysa Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 48

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ceysa Güzellik Salonu Yorumları

  1. Epilasyon için gitmiştim kesinlikle önermiyorum sözlü olarak kesinlikle faydası olacak tuyleriniz azalacak deniliyo ama sözleşme imzalatılıyor bi değişim olmazsa biz sorumlu değiliz diye. Yani aklınızda bi soru işareti varsa tamamen emin olabilirsiniz kesinlikle berbat

  2. Buyuk bir hayal kirikligi oldu benim icin.oysa ki ben yeni epilasyon cihazi icin gitmistim.derimi yakmak uzere,itiyorum cihazi bana mudehale etme deniyor.nasil olsa cani yanan benim.Kalitesi eskidenmis megersem.kesinlikle onermiyorum.Eskiden kalmis cihaz,oysaki surekli gelismesi gerek….

Bir cevap yazın