Rojbin Akdemir Güzellik Salonu

3
(4)

Rojbin Akdemir Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kooperatifler, Sayar, Ekinciler Cd. No:4 D:11, Yenişehir – Diyarbakır

Telefon : 0534 619 74 17

Rojbin Akdemir Güzellik Salonu Yol Tarifi

Rojbin Akdemir Güzellik Salonu Diyarbakır ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kooperatifler, Sayar, Ekinciler Cd. No:4 D:11, Yenişehir – Diyarbakır olan Rojbin Akdemir Güzellik Salonu, işletmesine 0534 619 74 17 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rojbin Akdemir Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Rojbin Akdemir Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rojbin Akdemir Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Rojbin Akdemir Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Rojbin Akdemir Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Rojbin Akdemir Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Rojbin Akdemir Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Rojbin Akdemir Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Rojbin Akdemir Güzellik Salonu Yorumları

  1. sürekli gittiğim bir yerdi hijyen olarak çok kötü ve kontrolüm yapılmadı .Kontrol ücretsiz olduğu için işlerine gelmedi bana tarih verilmedi tekrardan kontrol için ve hakkım olarak yorum ve puanımı yapıyorum .
    sıfır

  2. Bu kadar rezalet bir yer görmedim. Diyarbakır da kesinlikle gidilmemesi gereken bir yer. Temizlik berbat hizmet berbat müşteri memnuniyeti sıfır. Parasını çöpe atmak isteyen denesin

Bir cevap yazın