Clinic Manifest

5
(33)

Clinic Manifest adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Schieweg 41D, Rotterdam – Netherlands

Telefon : 06 24837817

Clinic Manifest Yol Tarifi

Clinic Manifest

Clinic Manifest Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Schieweg 41D, Rotterdam – Netherlands olan Clinic Manifest, işletmesine 06 24837817 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Clinic Manifest ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Clinic Manifest yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Clinic Manifest hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Clinic Manifest ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Clinic Manifest ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Clinic Manifest için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Clinic Manifest bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Clinic Manifest sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Clinic Manifest Yorumları

  1. Tedavilerden ve hizmetten her zaman çok memnunum. Tuğba çok yetenekli ve tecrübelidir. Onun dışında tenimde kimseye güvenmiyorum. Seni seviyorum! X

  2. Her şeyden önce, en iyi takımsınız! Her 8 haftada bir tekrar gelmeyi seviyorum, bir süre acıtabileceğini bilsem de tedaviden sonra tekrar çok memnunum! Karşılığında aldığım kalitenin de fiyat oranında iyi olduğunu söylemek istiyorum. Acı verebilecek ama aynı zamanda sonuçları gerçekten gösteren bir lazer epilasyon cihazından hiç bu kadar mutlu olmamıştım! Yeterince lazer ekipmanı bununla ve acıyla karşılaştı ve istediğim hiçbir sonucu vermedi. Bu yüzden şimdiye kadar kesinlikle çok memnun bir müşterinizim☺️

  3. Her zaman harika hizmet. Tedaviler hakkında iyi bir açıklama, müşteri de dikkatle dinlenir. Lazer tedavileri harika! Bir sonraki tedaviye kadar 8 hafta tüysüz.

  4. kesinlikle harika. Sahibi işini mükemmel ve sevgiyle yapıyor. Neredeyse bir yıldır, seyahate ayıracak bir saatim olan birkaç tedavi görüyorum. Sonuçtan süper memnun.

Comments are closed.