Coolisalon

5
(21)

Coolisalon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 211 E 43rd St, New York – USA

Telefon : (717) 746-8055

Coolisalon Yol Tarifi

Coolisalon

Coolisalon USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 211 E 43rd St, New York – USA olan Coolisalon, işletmesine (717) 746-8055 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Coolisalon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Coolisalon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Coolisalon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Coolisalon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Coolisalon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Coolisalon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Coolisalon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Coolisalon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Coolisalon Yorumları

  1. Arkadaşım bana bu salonu tavsiye etti ve ilk başta gitmek için biraz tereddüt ettim, ancak birkaç incelemeyi okuduktan sonra bir şans vermeye karar verdim. Yer çok güzel ve temiz görünüyor ve orada benim için çok önemli olan COVID 19 Rehberliğini takip ediyorlar! Teknisyen çok profesyonel ve özenliydi. Başından sonuna kadar tüm deneyimi sevdim. İşlem sadece 10 dakika sürdü, şaşırtıcı derecede ağrısızdı, cildim hemen ardından harika görünüyordu, acele veya kızarıklık yoktu. VAOV! Gerçekten harika bir deneyim! Kesinlikle tavsiye eder!

  2. mutlak en iyisi! Tesis çok temiz ve misafirperver. İlk kez lazer epilasyon kullanıyorum ve Assyia profesyonel, bilgili ve çok nazik. Tüm endişelerimi dinledi, harika tavsiyeler verdi ve birçok sorumu yanıtladı. Burası tavsiye ederim. Teşekkürler !!!

  3. Merhaba! İlk kez lazer epilasyon yaptım (tam bir hizmet paketi) ve prosedürün neredeyse ağrısız olacağını hiç beklemiyordum. Personel çok güleryüzlü, nazikti. Müşteriye kesinlikle yetkin psikolojik yaklaşım, herhangi bir rahatsızlık yaşamadı. Sorularımın tüm cevaplarını ve prosedürden sonraki adımlarımla ilgili önerileri aldım. Bu prosedüre ihtiyaç varsa, Coolisalon hizmetlerini kullanmanızı tavsiye ederim. Hala sonucu ve tekrarlanan prosedürleri bekliyorum. Saygılarımla, Elena

Comments are closed.