Red Carpet Aesthetics

5
(37)

Red Carpet Aesthetics adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1430 Broadway Ste 900, New York – USA

Telefon : (212) 221-1930

Red Carpet Aesthetics Yol Tarifi

Red Carpet Aesthetics

Red Carpet Aesthetics USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1430 Broadway Ste 900, New York – USA olan Red Carpet Aesthetics, işletmesine (212) 221-1930 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Red Carpet Aesthetics ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Red Carpet Aesthetics yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Red Carpet Aesthetics hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Red Carpet Aesthetics ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Red Carpet Aesthetics ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Red Carpet Aesthetics için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Red Carpet Aesthetics bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Red Carpet Aesthetics sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 37

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Red Carpet Aesthetics Yorumları

 1. Cyma bana Botox vererek harika bir iş çıkardı! Beni süper rahat hissettirdi ve başlamadan önce tam olarak ne istediğimi bildiğinden emin oldu. Bu yer hakkında her şey temiz ve profesyoneldi. Alnım harika göründüğü için ona gitmenizi şiddetle tavsiye ederim. Eskiden çok fazla oturma hattım vardı ve şimdi çok pürüzsüz görünüyor!

 2. Cidden EN İYİ deneyim – Botoks ve juverderm dudak dolgusu için gittim – Gabriella inanılmazdı! Bir tutam ya da iğne hissetmedim – güzellik acıdır ama..onunla kelimenin tam anlamıyla acı yok. Zamanını alıyor; ne yaptığını açıklıyor ve çok kesin. Sabah biraz şiştikten sonra çalışıyorum ama 1 çürük izi yok! Ayrıca ön büro – Brittany – ayrıca harika. Fiyatı ayarladı ve bana kalan birimlerimi açıkladı vs. Dürüst olmak gerekirse, şehirde asla başka bir yere gitmeyeceğim. Sonuçlarımdan çok memnunum – gitmeli miyim, gitmemeli miyim diye düşünüyorsanız – gidip kendiniz görmenizi tavsiye ederim – bu bir EVET!

 3. Üst ve alt dudaklarımın üzerindeki çizgileri en aza indirmek için mikro iğneleme yaptırdım. Acısız, etkili ve uygun fiyatlıydı, bu yüzden “Geri döneceğim!”

 4. Harika servis
  Hızlı
  Alla harika
  melek eller
  Her şeyi güzel bir şekilde açıkladı
  Sıkıntıları hissetmedim
  Çok kibar ve nazik
  Yakında tekrar geri gelecek

Comments are closed.