Dana Nails

4.6
(49)

Dana Nails adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Große Weidestraße 2, Bremen – Germany

Telefon : 0421 16522710

Dana Nails Yol Tarifi

Dana Nails

Dana Nails Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Große Weidestraße 2, Bremen – Germany olan Dana Nails, işletmesine 0421 16522710 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dana Nails ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dana Nails yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dana Nails hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dana Nails ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dana Nails ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dana Nails için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dana Nails bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dana Nails sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dana Nails Yorumları

 1. Açılıştan beri burada bir müşteriyim. Burada çalışma hijyenik ve personel çok samimi ve yetkin. Ortam çok güzel. Bekleme süresi neredeyse hiç yok.
  Aynen böyle devam !

 2. Sadece tavsiye edilmek üzere! Çok güzel personel ve patron. Birkaç yıldır müşteriyim ve her zaman geri dönmeyi seviyorum. Evde sağ ve rahat hissediyorum. Hijyen ve temizlik kesinlikle ön planda. Doğrudan randevu almak her zaman en iyisidir, çünkü telefon her zaman randevular tarafından meşgul değildir. Ancak, telefonla randevu almak istiyorsanız ve müsait değilseniz, hemen geri çağrılırsınız. Harika servis!

 3. İnanılmaz derecede iyi bir iş. Sizi ziyaret etmekten her zaman mutlu olurlar. Zamanın çok hızlı uçtuğu ve kimin çok iyi ve temiz çalıştığı büyük bir tırnak tasarımcısı neredeyse hiç görülmedi! ????

 4. Sadece onları seviyorum !!! Mutlaka bunu istemedikçe ????, ne sen gerçekten yok önemli değil. Benim çivi kapalı 5 hafta ve hala bomba tutmak !! Bu kendisi için konuşur randevu, almak zordur.

 5. O en iyisi!
  Fantezi tasarımlar ya da sadece renk olursa olsun, tırnak hayallerimi aylarca gerçek kılıyor.
  Ürünlerinin kalitesine büyük önem veriyor, bu yüzden birkaç avrodan daha fazla şikayet edemezsiniz.
  Buraya kadar hiç memnun kalmadım teşekkürler Dana ♥ ️

 6. ÜST ÇİVİ! Çok temiz, çok iyi tutun, güzel tasarımlar, çok iyi tavsiye ve de çok kolay !!!!!! Sadece ona git ve bir daha asla başka bir stüdyoya gitmeyecek.

  Her zaman kalitenize ve tırnakların iyi tutulduğuna dikkat eder.

 7. Gerçekten iyi bir seçim. Dikkatli, profesyonel ve hoş. Burada ağda için olan herkes kesinlikle geri gelecektir. Her neyse, geri geleceğim.

 8. Burada her zaman ağda yapmaya gidiyorum ve her seferinde memnunum. Öneriyi temizle!

 9. Dana kesinlikle harika! Onunla üç yıldır birlikteyim. Tırnaklar her zaman güzel görünür, düzgün çalışır ve harika durur. Müşteri isteklerine cevap veriyor, güncel trendleri biliyor ve gerekirse bir şeyler uymuyorsa tavsiyelerde bulunuyor.

Comments are closed.