Dd Laser Clinic

5
(15)

Dd Laser Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Phenix Salon Suites UK, No. 1 Deansgate, Manchester – United Kingdom

Telefon : 0161 884 1018

Dd Laser Clinic Yol Tarifi

DD Laser Clinic

Dd Laser Clinic United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Phenix Salon Suites UK, No. 1 Deansgate, Manchester – United Kingdom olan Dd Laser Clinic, işletmesine 0161 884 1018 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dd Laser Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dd Laser Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dd Laser Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dd Laser Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dd Laser Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dd Laser Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dd Laser Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dd Laser Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dd Laser Clinic Yorumları

  1. Diana çok güzel! Gerçekten bilgili, arkadaş canlısı ve müşterilerini hemen rahatlatıyor. Lazerden alınan sonuçlar harika ve her zaman kişinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir hizmet sunuyor. Lazer epilasyonla ilgilenen herkese tavsiye ederim!

  2. Diana, prosedürü açıklamak için zaman ayıran hoş bir terapistti ve sonuç harika oldu. İlk tedaviden sonra büyüme, kalan tüyleri sadece birkaç haftada bir dakikada bir çıkarmam gereken noktaya kadar azaldı ve hala 2 seansım daha var, sonuçlar buna değdi.

  3. Diana ile ilk epilasyon seansımı yaptım ve zaten tüylerin uzaması yavaşladığı ve sık tıraş olmam gerekmediği için sonucu görebiliyorum. Cildim çok hassas olduğu için lazer yaptırma konusunda biraz endişeliydim ama Diana bana güvence verdi ve cildim kesinlikle iyiydi, hatta kırmızı bile değildi. Bu kliniği gerçekten herkese tavsiye ederim!

Comments are closed.