Javivo Mcr

5
(55)

Javivo Mcr adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Third Floor, Lloyds House, 18 Lloyd St, Manchester – United Kingdom

Telefon : 0161 302 0555

Javivo Mcr Yol Tarifi

Javivo MCR

Javivo Mcr United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Third Floor, Lloyds House, 18 Lloyd St, Manchester – United Kingdom olan Javivo Mcr, işletmesine 0161 302 0555 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Javivo Mcr ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Javivo Mcr yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Javivo Mcr hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Javivo Mcr ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Javivo Mcr ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Javivo Mcr için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Javivo Mcr bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Javivo Mcr sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 55

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Javivo Mcr Yorumları

  1. Bugün buraya annemle bir wowcher anlaşması kullanarak geldim. Dürüst olmak gerekirse, sahip olduğumuz en iyi spa paketiydi. İkimiz de sauna vücut sargısı, Hint baş masajı, yüz ve el ve ayak maskesi vardı ve bu sadece saf bir cennetti. Şimdiye kadarki en rahatlatıcı küçük sabah. Bayan çok güzeldi, diğer personel hasta olduğu için ikimizi de kendisi yapmak zorunda kaldı ve biri tedavi görürken diğerinin başka bir tedavi sırasında rahatladığından tamamen emin olduğu için asla bilemezsiniz. Tedavilerin hiçbirini aceleye getirmedi ve ikimiz de şimdiye kadarki en iyi yerimiz olduğunu söyledik. O gerçekten harikaydı ve şiddetle tavsiye ederim ve kesinlikle geri döneceğim. Sonunda ikimiz de hoş bir çay içtik ve dinlenmek için rahatlatıcı bekleme odası/salon alanında dinlenmeye bırakıldık, ayrılmak için acele etmedik.. çok teşekkür ederim ????

  2. Şimdi iki kez burada bulundum – bir kez masaj için, bir kez de masaj / yüz bakımı için. Her iki seferde de müşteri hizmetleri kesinlikle harikaydı ve deneyim keyifliydi. Buradaki kızlar inanılmaz bir iş çıkarıyor! Yüz bakımımı yaptırırken, Grace cilt bakımı hakkında her şeyi anlattı – yaptığı şey hakkında çok bilgili ve tutkulu olduğu açık. Geri gelmek için sabırsızlanıyorum!

  3. Bir grup masaj ve yüz bakımı için ziyaret ettim ve kesinlikle uçuruldum. Şimdiye kadar yaşadığım en iyi spa uygulamaları ve cildim kesinlikle harika hissediyor. Yeterince tavsiye edemez ve geri dönecek!

  4. Javivo çok bilgili ve profesyonel bir gruptur. Bana çok güven verdi, görüşmemde duymam gereken her şeyi söyledi. Konsültasyonum sırasında ek bir fayda olarak, hoş bir dokunuş olduğunu düşündüğüm cilt bakımı konusunda da tavsiyelerde bulunacaklar.

    İhtiyaçlarınızı dinleyecek ve mümkün olan en iyi sonuçları sağlayacaklardır.

Comments are closed.