Derma Medica

2.9
(40)

Derma Medica adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mehmet Akif, Fatih Blv. No:120, Sultanbeyli – İstanbul

Telefon : (0216) 398 08 28

Derma Medica Yol Tarifi

Derma Medica

Derma Medica İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mehmet Akif, Fatih Blv. No:120, Sultanbeyli – İstanbul olan Derma Medica, işletmesine (0216) 398 08 28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Derma Medica ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Derma Medica yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Derma Medica hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Derma Medica ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Derma Medica ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Derma Medica için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Derma Medica bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Derma Medica sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Derma Medica Yorumları

  1. Mükemmel bir yer herkese tavsiye ediyorum ????

  2. Sakın gitmeyin çok kötü bir yer rezalet yaptıkları hiç bir işlem işe yaramıyor çalışanlar rastgele seçilmiş çoğu deneyimsiz ve işten anlamayanlar çok ilgisiz ve baştan savma yapıyorlar işleminizi 5 yıldız verenlerde oranın çalışanları çoğu pişmanım gittiğime 1 yıldızda vermiycem ama yıldız olmadan yorum atamıyorum malesef

  3. Seans günlerini karıştırırlar, saatinde gelirsin ama 1 saat bekletirler, yaptıkları işlemler bir birini tutmaz her seansta uygulayan kişiye göre işlem görürsün. Kısacası aldıkları ücretin hakkını vermiyorlar.

  4. Randevularla ilgili genel olarak sorun yaşanan bir kurum. 29 ekim resmi tatil olduğu için diyetisyen randevusu alırken özellikle sordum. tatil ama randevu veriyor musunuz diye. Kabul ettiler. sabah randevuma gittiğimde çalışanlar birbirinin yüzüne bakıp randevuyu iptal etmediniz mi diye birbirlerine baktılar. sonrada diyetisyenimiz hasta kusura bakmayın diye beni göndermeye çalıştılar. Tatil olması sebebiyle personelin orada olmadığı çok belli. Çünkü bir sonraki randevuyu bir sonraki haftaya vermeye çalışıyorlar. Aynı zamanda bu konu sebebiyle kızdığımda özür diledik daha ne yapalım diyorlar. İşi takip etmeyi bilmedikleri gibi müşterilerine nasıl davranmaları gerektiğini de bilmiyorlar.

  5. Yorum yazan herkese teşekkürler yarın anlaşmaya gidecektim lazer için direkten döndüm sanırim

Comments are closed.