Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi

3.1
(28)

Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Teşvikiye, Vali Konağı Cd. No:94, Şişli – İstanbul

Telefon : (0212) 219 88 81

Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi Yol Tarifi

Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı şubesi

Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Teşvikiye, Vali Konağı Cd. No:94, Şişli – İstanbul olan Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi, işletmesine (0212) 219 88 81 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epiderm Lazer Epilasyon Nişantaşı Şubesi Yorumları

  1. annem 8 seans çene bölgesi için iğneli epilasyona gitti. 4. seansta kullanılan iğnenin yamuk olduğunu fark etti.(bilinçli mi yapıldı bilemiyorum çünkü 4 seansta azalma yerine artma oldu). Daha sonra iğne değiştirildi ve biraz düzelme görmeye başladı. 8. seansı tamamladı ve şuan hala başladığı şekilde. Tam 500 lira ödeme yapmışız şuana kadar. İşletme kötü yorumların hepsinin karalama kampanyası olduğuna kendisini inandırmış lütfen önce dönüp kendinize bakın. İsteyenle tüm seans tarihlerimizi ve ödediğimiz ücretleri günü gününe paylaşırız. Eğer tesis maduriyetimizi giderecekse ismimizi de paylaşırız.

  2. Buraya iyi yorumlara bakarak geldim 9 seans ense boyun lazer epilasyon seansi aldim, zaten bitmesini istemiyorum seyrelmesi benim icin yeterliydi, ancak ensemde %80 kil orani suan %90 olmus durumda nasil bi kalitesiz yer ise tuyleri mi costurdu okadar cektigimiz acilar zaman kaybi para kaybi hepsi bosa gitti epilasyona tövbe ettik bundan sonra

  3. Bu kadar çok kötü yorum yapılmasına şaşırdım doğrusu. Ben 3 yıl önce gittim neredeyse tüm tüylerim bitti. Hatta yarın da gidip rotüş yaptırıcam 🙂 Yapamayacakları bölgelere asla yapmıyorlar, bronz tene yapmıyorlar. Tüyler azaldıkça da fiyat düşüyor. Paket satmaya çalışmıyorlar. Hem etiler hem de nişantaşı şubelerine gittim. Kaç arkadaşımı da yönlendirdim. Hepsi çok memnun kaldı. Hatta 10 seans başka yere gidip tüyleri bitmeyen bir arkadaşımın burada 3-4 seansta kurtuldu ve çok şaşırmıştı.

Comments are closed.