Dermedis Med

4.3
(72)

Dermedis Med Kosmetik Dauerhafte Haarentfernung Kryolipolyse adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 61, Berlin – Germany

Telefon : 030 49500195

Dermedis Med Kosmetik Dauerhafte Haarentfernung Kryolipolyse Yol Tarifi

Dermedis med. Kosmetik, dauerhafte Haarentfernung, Kryolipolyse

Dermedis Med Kosmetik Dauerhafte Haarentfernung Kryolipolyse Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 61, Berlin – Germany olan Dermedis Med Kosmetik Dauerhafte Haarentfernung Kryolipolyse, işletmesine 030 49500195 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dermedis Med Kosmetik Dauerhafte Haarentfernung Kryolipolyse ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dermedis Med Kosmetik Dauerhafte Haarentfernung Kryolipolyse yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dermedis Med Kosmetik Dauerhafte Haarentfernung Kryolipolyse hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dermedis Med Kosmetik Dauerhafte Haarentfernung Kryolipolyse ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dermedis Med Kosmetik Dauerhafte Haarentfernung Kryolipolyse ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dermedis Med Kosmetik Dauerhafte Haarentfernung Kryolipolyse için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dermedis Med Kosmetik Dauerhafte Haarentfernung Kryolipolyse bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dermedis Med Kosmetik Dauerhafte Haarentfernung Kryolipolyse sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 72

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dermedis Med Yorumları

  1. Bugün bir dövmeyi çıkarmak için ikinci randevum vardı. Tedaviyi yapan çalışan son derece arkadaş canlısı, kendimi çok iyi hissediyorum ve muhtemelen ikinci bir dövmeyi yaptırmış olacağım. Servis sağlayıcılarda sıklıkla gördüğünüz gibi yüzde 100 orijinal ve ayarlanmamış görünüyor. Tabii, 20 dakika süren oturum başına 100 ila 200 avro zaten çok fazla, ancak önemli bir bölümü kapatabilirsiniz.

  2. Tavsiye, dikkatli ve verimli uygulama ve başarı açısından 5 yıldız gibi. Bayan N., şube için bir varlıktır ve asayla veya diğer sahte paslarla büyük sıçrayan dudaklar görmüyorsunuz. Teşekkür ederim!

Comments are closed.