Infini Beauté

4.4
(39)

Infini Beauté Sugaring Wimpernverlängerung Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Neue Grünstraße 2, Berlin – Germany

Telefon : 030 12024095

Infini Beauté Sugaring Wimpernverlängerung Berlin Yol Tarifi

Infini Beauté Sugaring Wimpernverlängerung Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Neue Grünstraße 2, Berlin – Germany olan Infini Beauté Sugaring Wimpernverlängerung Berlin, işletmesine 030 12024095 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Infini Beauté Sugaring Wimpernverlängerung Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Infini Beauté Sugaring Wimpernverlängerung Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Infini Beauté Sugaring Wimpernverlängerung Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Infini Beauté Sugaring Wimpernverlängerung Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Infini Beauté Sugaring Wimpernverlängerung Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Infini Beauté Sugaring Wimpernverlängerung Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Infini Beauté Sugaring Wimpernverlängerung Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Infini Beauté Sugaring Wimpernverlängerung Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Infini Beauté Yorumları

 1. Oradaki ziyaretimden çok memnun oldum. Karşılandı ve tavsiye edildi. Odalar çok güzel ve tamamen iyi hissediyorum. İlk önce tedavi oldum ve çok mutlu oldum. Ben bölgede olduğumda hemen tekrar bakacağız.

 2. Toles Studio???? şekerleme tedavisi bana kız arkadaşım tarafından önerildi ve çok memnunum. Sadece tavsiye edebilirim ????
  Her şey hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirildim ve daha ileri şekerleme tedavilerini dört gözle bekliyorum.

 3. Daha önce çok iyi giden, hijyenik ve profesyonel bir pedikür yaptırmıştım. Tatilimden (yaz) önce başka bir randevu aldım, geldi ve oturmam söylendi. TAMAM. Sonra pedikür yapan kimse yok. Sonra iki kez rezerve edildiği ortaya çıkıyor. Sonra elektrik kesildi (ışıklar ve vantilatör açık). Ardından, SAHİBİNİN randevunun iptal edildiğini bildirmek için benimle iletişime geçmesi gerektiği ortaya çıktı. Bana kocaman bir “evet doğru” bıraktı ve bir daha geri dönme niyeti olmadan ayrıldım.

  DÜZENLE, çünkü aşağıda cevaplayamıyorum … görebilirsiniz. Yaz yazmış olmama rağmen salonu değiştirdim. Her şey elektronik olarak saklanıyor, ancak “hayır, bizimle değil” demek daha kolay.
  Ve pedikür için, hayır teşekkürler. İlki ne kadar iyi olursa olsun, artık zamanımın oynanmasına izin vermeyeceğim. Dediğim gibi, artık gelme.

 4. Sunulan tedavilerin hiçbirinden rahatsızlık duymanıza gerek olmayan temiz ve samimi bir salon. Randevuları hemen alırsınız ve fiyatlar adil olmaktan ötedir. Mükemmel Almanca beklenemeyeceğinden, yalnızca dil küçük bir engel olabilir.

  Bununla birlikte, genel paket nedeniyle net bir öneri

Bir yanıt yazın