Dermis Güzellik Salonu

4.4
(25)

Dermis Guzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İsmet İnönü blv No 130 Barbur Apt. Kat:6 No:6, Akdeniz – Mersin

Telefon : (0324) 239 33 38

Dermis Guzellik Salonu Yol Tarifi

Dermis Guzellik Salonu Mersin ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İsmet İnönü blv No 130 Barbur Apt. Kat:6 No:6, Akdeniz – Mersin olan Dermis Guzellik Salonu, işletmesine (0324) 239 33 38 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dermis Guzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dermis Guzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dermis Guzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dermis Guzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dermis Guzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dermis Guzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dermis Guzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dermis Guzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dermis Güzellik Salonu Yorumları

  1. Yıllar önce yaptırdığım ve pişman olduğum dövmeyi sildirmek için tavsiye üzerine Dermis Güzellik Merkezine gittim. Son derece hijyenik ve steril ortamda dövme silme işlemini tamamladılar sonuçtan çok memnunum.

  2. İlk olarak müşteriye karşı saygılı, güler yüzlü ve kibarlar. Bu unsur bence onları piyasaki rakiplerden ayıran en büyük özellik. İşlerini özenli ve güzel yapıyorlar.

  3. Aldıkları parayı ve 5 yıldızı sonuna kadar hakediyorlar. Müşteri memnuniyeti odaklı güler yüzlü hizmet veriliyor. En önemliside son derece hijyenik ve steril ortamda işlem yapıyor olmaları.

Bir cevap yazın