Özel Derma Sante Polikliniği

2.3
(4)

Ozel Derma Sante Poliklinigi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İsmet İnönü Cad. Nakkaş Apt. Kat 5 D:9, Akdeniz – Mersin

Telefon : (0324) 239 20 23

Ozel Derma Sante Poliklinigi Yol Tarifi

Ozel Derma Sante Poliklinigi

Ozel Derma Sante Poliklinigi Mersin ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İsmet İnönü Cad. Nakkaş Apt. Kat 5 D:9, Akdeniz – Mersin olan Ozel Derma Sante Poliklinigi, işletmesine (0324) 239 20 23 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ozel Derma Sante Poliklinigi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ozel Derma Sante Poliklinigi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ozel Derma Sante Poliklinigi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ozel Derma Sante Poliklinigi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ozel Derma Sante Poliklinigi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ozel Derma Sante Poliklinigi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ozel Derma Sante Poliklinigi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ozel Derma Sante Poliklinigi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Özel Derma Sante Polikliniği Yorumları

  1. Şua hanım iyi bir doktor olabilir ama çalışanları özellikle Fatoş isimli yardımcı oldukça kaba ve adap bilmez. Şua hanım da ilgilisiz olduğu için klinik onların eline kalıyor. Ben hiç tavsiye etmiyorum.

Comments are closed.