Doz Estetik

4.1
(31)

Doz Estetik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Cumhuriyet, Vatan Cd. No:9, Melikgazi – Kayseri

Telefon : 0505 992 83 47

Doz Estetik Yol Tarifi

Doz Estetik Kayseri ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Cumhuriyet, Vatan Cd. No:9, Melikgazi – Kayseri olan Doz Estetik, işletmesine 0505 992 83 47 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Doz Estetik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Doz Estetik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Doz Estetik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Doz Estetik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Doz Estetik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Doz Estetik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Doz Estetik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Doz Estetik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Doz Estetik Yorumları

  1. Bir daha asla tercih etmeyeceğim bir yer randevu sistemi kullanıyorlar ama 8 seans boyunca en az 20 dk bekletildim parasını ödemiş bulundum ramazandan dolayı giremediğim seansarıda yaparken nerden geldin der gibiydi tavırları bir daha düşünün derim

  2. Bazi yorumlara baktim da merkezde çalışan bi iki kişi yüzünden hakları yenilmiş bi merkez. Cihazları Kayseride bi çok merkezden daha kaliteli. Özellikle gözlemlediğim bi konuydu bu, doktorla çalışan çok az yerden biri, sahipleri gayet ilgili diplomalı kibar insanlar tavsiye ederim. ????

  3. Bir yildiz bile çok. Hiç faydasi olmadığı için ikinci paket satın aldım.yine faydasını görmedim.üçuncuyu satalım dediler.yok artık o kadar da değil dedim almadım ilk paket on iki seans ikinci paket on seans .varın gerisini siz düşünün .ilk üç seans acı yok sonrasi dayanilmaz acılar çekiyorsunuz.makinanin ayarı yükseldi kıllar bitmez yoksa diyorlar.su topluyor teniniz düşünün.(artık cihaz değişti 80 bin dolarlık makina aldık acı olmaz artık diyorlar hikaye .sakin inanmayın).erkekler giriyor sonra örtü değişmeden sizi alıyor . örtüyü değişmeden.hijyen kurallarını hatırlatinca sizden kötüsü yok.bunlarin cihazında hiç problem yok bunların çalışanlarında hiç problem yok .herşey sizden kaynaklı sıkıntı.sizin kıl kökünüz şöyle sizin ten renginiz böyle.sizin hormon şöyle siz ilaç almissinizdir.soyle böyle. üç yıldan fazla gittim tam bir rezalet.benim param da vaktimde emeğim de çok diyorsanız gidin .yoksa paranıza caniniza zamanıniza yazık etmeyin.

Bir cevap yazın