Dr. Alper Aktaş Estetik Kliniği

1
(1)

Op Dr Alper Aktaş Estetik Kliniği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kılıçdede Mahallesi Nazar Sokak No:1 D:Apt. No:165, İlkadım – Samsun

Telefon : (0362) 435 00 46

Op Dr Alper Aktaş Estetik Kliniği Yol Tarifi

Op. Dr. Alper Aktaş Estetik Kliniği

Op Dr Alper Aktaş Estetik Kliniği Samsun ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kılıçdede Mahallesi Nazar Sokak No:1 D:Apt. No:165, İlkadım – Samsun olan Op Dr Alper Aktaş Estetik Kliniği, işletmesine (0362) 435 00 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Op Dr Alper Aktaş Estetik Kliniği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Op Dr Alper Aktaş Estetik Kliniği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Op Dr Alper Aktaş Estetik Kliniği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Op Dr Alper Aktaş Estetik Kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Op Dr Alper Aktaş Estetik Kliniği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Op Dr Alper Aktaş Estetik Kliniği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Op Dr Alper Aktaş Estetik Kliniği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Op Dr Alper Aktaş Estetik Kliniği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr. Alper Aktaş Estetik Kliniği Yorumları

  1. 2016 yılında burun rinoplasti oldum,burun kemerimi hem düzgün yapamadı burnum yine kemerli kaldı,ayrıca burun ucunda düşme yaşadım,bir başka bir doktora rinoplasti olduğumda;burun kemerim de erimeyen dikiş yapıldığını ve gerek olmadığını söylediler.ben boşu boşuna ikinci ameliyat olmak zorunda kaldım tavsiye etmiyorum kendisini.

Comments are closed.