Dr Cleanse

2.9
(28)

Dr Cleanse adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Cumhuriyet Cd. Saraçoğlu İş Merkezi, Kat: 4, D:aire 15, İpekyolu – Van

Telefon : (0432) 212 12 40

Dr Cleanse Yol Tarifi

Dr Cleanse Van ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Cumhuriyet Cd. Saraçoğlu İş Merkezi, Kat: 4, D:aire 15, İpekyolu – Van olan Dr Cleanse, işletmesine (0432) 212 12 40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Cleanse ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Cleanse yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Cleanse hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Cleanse ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dr Cleanse ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Cleanse için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Cleanse bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Cleanse sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr Cleanse Yorumları

  1. Böyle ciddiyetsiz işletme görmedim.Her gittiğimde temiz 1 saat bekletiyorlar. Randevuları neye göre veriyorlar bilmiyorum. Lazer yapan bir iki kişi haricinde diğer çalışanlar çok vasıfsız. Doktorlar şatafatlı bir mekan yapmışlar, işini doğru dürüst beceremeyen elemanları çalıştırıp sırtlarından para kazanıyorlar, buranın özeti bu.

  2. Dolandırıcılıktan başka gayesi olmayan bir firma. Araya pandeminin girmesiyle aksayan işlemlerin yani yapılmamış işlemlerin parasını isteyen, üstelik icra davası açan bir firma. Sizinle Tüketici Hakem Heyeti ile görüşeceğiz. Sakın girmeyin, cebinizdeki üç kuruşa ağızlarının suyu akıyor.

  3. pandeminin araya girmesi sebebiyle memleketime dönmek zorunda kaldım sonrasında ise uzaktan eğitime geçildi ve vana bir daha geri dönemedim.dolayısıyla seanslara da gidemedim bunu fırsat bilip gidemediğim seanslar için dava açılmış olması üstelik bundan haberimin olmaması ve durumun icraya kadar gitmesi.. diyecek başka bir şey yok kötü ve çıkarcı bi müessese asla önermiyorum.

  4. Gerçekten avukatlarını peşinize takan, almadığınız hizmetin parasını isteyen, icralar ile maaşınıza el koyan bir kuruluş. Bırakın hizmet almayı, önünden dahi geçmeyin.

Bir cevap yazın