Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse

3.2
(70)

Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 23 All. Charles de Fitte, Toulouse – France

Telefon : 05 61 42 81 32

Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse Yol Tarifi

Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse

Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 23 All. Charles de Fitte, Toulouse – France olan Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse, işletmesine 05 61 42 81 32 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 70

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr Gassia Dermatologie Esthétique Toulouse Yorumları

  1. Geçenlerde dudak enjeksiyonları için Doktor Gassia ile randevu aldım. Sonuçtan memnunum! Ayrıca dermatoloji tarafında uygulayacağım başka tedaviler de vardı ve söyleyecek hiçbir şeyim yok!
    Tüm ekip çok misafirperverdi ve doktor ihtiyaçlarımı mükemmel bir şekilde anladı.

    Bu ofisi şiddetle tavsiye ederim!

  2. Çok tatmin edici 1. randevu. Çok ilgili bir dermatolog. Ayrıca hoş ve yetkin sekreter. Küçük gecikmeye rağmen bu ilk sefer için her şey mükemmeldi ama belki de başarının anahtarı bu.

  3. Mükemmel doktor ofisi! Dr. Gassia çok yetkin ve sevecen bir tıp doktoru ve mizah anlayışına sahip. Sekreterlik çok verimli, ancak birden fazla doktora gitmesi gerekiyor. Resepsiyonist Kenza, e-postaları zamanında yanıtlıyor ve hatta randevu veriyor – Toulouse için benzeri görülmemiş bir şekilde telefonda beklemeye gerek yok.

  4. 10 yıldır gördüğüm mükemmel estetik merkezi. Sıcak ve özenli ekip. Çok profesyonel. Oraya korkmadan gidebilirsiniz, şiddetle tavsiye ederim.

Comments are closed.