Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique

4.2
(53)

Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique & Fils Tenseurs À Nice adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 2 Rue Verdi, Nice – France

Telefon : 04 97 08 46 99

Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique & Fils Tenseurs À Nice Yol Tarifi

Dr Jean-Paul Foumentèze - Médecine Esthétique & Fils Tenseurs à Nice

Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique & Fils Tenseurs À Nice France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 2 Rue Verdi, Nice – France olan Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique & Fils Tenseurs À Nice, işletmesine 04 97 08 46 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique & Fils Tenseurs À Nice ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique & Fils Tenseurs À Nice yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique & Fils Tenseurs À Nice hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique & Fils Tenseurs À Nice ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique & Fils Tenseurs À Nice ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique & Fils Tenseurs À Nice için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique & Fils Tenseurs À Nice bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique & Fils Tenseurs À Nice sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 53

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr Jean Paul Foumentèze Médecine Esthétique Yorumları

  1. Sonuçtan memnunum. Doktor Fourmentèze hastalarıyla büyük bir özveri ve ilgiyle ilgilenir. Kendi adıma, gerçekten tavsiye ederim. Güvenmek hiç kolay olmadı, doğru doktoru bulduğum için şanslıydım.
    Teşekkür ederim

  2. Görüşmediğim cerrah tavsiye ve bilgi için mail attım, kafamı karıştıran malar cepler için fotolar gönderdim ve bu fotoğrafların ardından beni arayan, bana açıklama yapmak ve beni dinlemek için zaman ayıran, bütün bunları zarafetle ve hızlı bir şekilde, eğer böyle daha fazla estetik doktor olsaydı!

    Çalışmaları sayesinde bir çözüm bulmayı ummaktan başka bir şey vaat etmedi!!

  3. Bu bir aldatmaca, “iyi Dr. Foumenteze” iyi bir satıcı olduğu kadar… sözlerime meydan okumak için acele edecek. Teller tutmuyor, Dr. başarısızlıktan sonra nahoş ve kaçamak “iş” öncesinde tüm gülümsemeler ve nezaket. Kaçmak için, sadece pişmanlıklar tuttum, yüzüne ve moraline zarar vermek pahalıya mal oldu.

Comments are closed.