Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique

4.8
(48)

Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 134 Av. des Arènes de Cimiez, Nice – France

Telefon : 04 92 09 97 19

Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique Yol Tarifi

Dr Marie KLIFA-CHOISY - Chirurgien Esthétique

Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 134 Av. des Arènes de Cimiez, Nice – France olan Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique, işletmesine 04 92 09 97 19 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 48

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr Marie Klifa Choisy Chirurgien Esthétique Yorumları

  1. Doktor Klifa-Choisy hastalarına karşı çok nazik ve özenlidir. Ameliyattan önce beni çabucak rahatlattı ve sürekli güvence verdi. O ve ekibi çok ulaşılabilir ve kolayca ulaşılabilir. Rakamları/işleri sizinde görebileceğiniz gibi düşünen bir cerrah değil, çok misafirperver. +++ tavsiye ederim!

  2. Dr Marie klifa choisy gerçekten çok dikkatli ve sabırlı, oldukça endişeliydim ve tüm sorularımı yanıtlamak için zaman ayırarak kendimi gerçekten rahatlatabildim, ameliyattan sonra bile size hala iyi bakıyor ki bunun önemli olduğunu düşünüyorum. Blefaroplasti yaptım sonuçtan %100 memnunum, kesinlikle tavsiye ederim.

  3. Dr Klifa-Choisy harikalar yaratıyor, yıllarca düşündükten sonra ve internetteki yorumların ışığında fikrimi almak istedim ve netliğini koruyor, o özenli ve örnek bir profesyonellik!
    Yolculuğumun başından sonuna kadar sabırlı ve nazik sekreterini ve yardımcılarını unutmadan! Bütün bunlar için tekrar binlerce teşekkürler!!!
    Gerçekten gözüm kapalı tavsiye ederim, doğa gereği çok endişeli ve stresli, işini seven insanlar keşfettim!

Comments are closed.