Epilation Définitive Depil Tech Marseille

4
(42)

Epilation Définitive Depil Tech Marseille 2 adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 111 Rue de la République, Marseille – France

Telefon : 04 91 89 23 41

Epilation Définitive Depil Tech Marseille 2 Yol Tarifi

Epilation Définitive - DEPIL TECH MARSEILLE 2

Epilation Définitive Depil Tech Marseille 2 France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 111 Rue de la République, Marseille – France olan Epilation Définitive Depil Tech Marseille 2, işletmesine 04 91 89 23 41 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epilation Définitive Depil Tech Marseille 2 ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epilation Définitive Depil Tech Marseille 2 yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epilation Définitive Depil Tech Marseille 2 hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epilation Définitive Depil Tech Marseille 2 ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epilation Définitive Depil Tech Marseille 2 ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epilation Définitive Depil Tech Marseille 2 için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epilation Définitive Depil Tech Marseille 2 bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epilation Définitive Depil Tech Marseille 2 sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epilation Définitive Depil Tech Marseille Yorumları

  1. Darbeli ışık epilasyonumda başarılı olmak için uyulması gereken bazı özel önlemler açısından çok yardımsever olan çok profesyonel bir kuruluş. Fiona, belirgin tüylülüğüme rağmen bakımım boyunca olağanüstüydü. Emekler ödüllendirildi ve sonuca ulaşıldı. Bu dinamik ekibin eline sağlık. Tavsiye etmek!

  2. Her zaman hoş bir karşılama, çok cana yakın güzellik uzmanları. Her zaman kalıcı epilasyon protokolünü açıklamak için zaman ayırırlar ve her zaman iyi tavsiyeleri vardır.

  3. dolandırıcı!!! Kalıcı epilasyon için toplam 2000€ civarında bir tahminde bulundum, kişi bana ilk planlanan seansın yanı sıra idari ücretleri de ödetti, ancak bu arada hamile kaldım, hamilelik sırasında darbeli ışığın yasak olduğunu bilerek. bunu yapamadılar ve kesinlikle yapmadığım seansım için bana geri ödeme yapmak istemediler!!!! Ve gerçekten hamile olup olmadığımı öğrenmek için benden tıbbi kanıt istemeye cesaret edin yoksa bu bir yalan mı!!! ???????????? Müşteri hizmetleriyle görüştüğüm için bir yıldan fazla para iadesi beklememe rağmen hala bir cevabım yok!!!!

    Utanç

  4. Şiddetle tavsiye ederim, bir epilasyon seansı sırasında koltuk altlarımda YANMIŞ çıktım, artık kollarımı bile kapatamadığım için hastalık iznine çıkmak zorunda kaldım ve tabii ki kanıtlara rağmen kapanmadı. bana geri ödeme yapmak, hatta bakımla ilgilenmek bile istemiyor… Ve bunun hakkında müdürle konuşmak zorunda kaldığımda, cevabı sözleşmelerini imzaladığım oldu (ancak yakmak için imzalamadım) imzalamadan önce İYİ OKUYUN … Müşteri sağlığından önce para

Comments are closed.