Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique

5
(156)

Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Centre de chirurgie esthétique, 18 Av. Jean Médecin, Nice – France

Telefon : 04 93 80 52 52

Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique Yol Tarifi

Dr Pierre DUMAS Chirurgien esthétique

Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Centre de chirurgie esthétique, 18 Av. Jean Médecin, Nice – France olan Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique, işletmesine 04 93 80 52 52 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 156

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr Pierre Dumas Chirurgien Esthétique Yorumları

  1. Bugün Dr Dumas ile ilk randevumu aldım ve tüm deneyimden ÇOK MUTLUYUM. Doktor çok nazikti, anlayışlıydı ve kusurlarıma ve yüzümde nelerin değiştirilmesi gerekmediğine karşı son derece dürüsttü (daha önce gördüğüm ve hastaları kozmetik cerrahide aşırıya kaçmaya zorlayan diğer doktorların aksine). Prosedürler konusunda çok profesyonel ve gerçekten takdir ettiğim işini mükemmelleştirmek için zaman ayırıyor.
    Gelecekte her zaman ona geri dönecek, şiddetle tavsiye edilir! Teşekkür ederim.

  2. Dr. Dumas tarafından ameliyat edildim. Deneyimimin muhtemelen yapabileceğim en iyi şey olması dışında ne söyleyebilirim. O bir insan cerrah, dikkatli, çok profesyonel, cesaret verici ve çok nazik. Çalışmasının sonucu inanılmaz ve hayatımı değiştirdi. Bin kere tavsiye ederim ????

  3. Eşim geçen Nisan ayında Dr. Dumas tarafından ameliyat edildi. Müdahaleden önce iyi bir güven verici tavsiye ve sonrasında çok iyi bir takip. Sonuçtan çok memnunuz. Ona gözünüz kapalı güvenebilirsiniz!

    Teşekkürler doktor 😉

Comments are closed.