My Laser Toulouse

5
(55)

My Laser Toulouse Epilation Laser & Médecine Esthétique adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 17 Rue de Metz, Toulouse – France

Telefon : 05 61 75 96 78

My Laser Toulouse Epilation Laser & Médecine Esthétique Yol Tarifi

My Laser Toulouse - Epilation laser & Médecine esthétique

My Laser Toulouse Epilation Laser & Médecine Esthétique France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 17 Rue de Metz, Toulouse – France olan My Laser Toulouse Epilation Laser & Médecine Esthétique, işletmesine 05 61 75 96 78 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca My Laser Toulouse Epilation Laser & Médecine Esthétique ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan My Laser Toulouse Epilation Laser & Médecine Esthétique yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. My Laser Toulouse Epilation Laser & Médecine Esthétique hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak My Laser Toulouse Epilation Laser & Médecine Esthétique ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan My Laser Toulouse Epilation Laser & Médecine Esthétique ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. My Laser Toulouse Epilation Laser & Médecine Esthétique için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. My Laser Toulouse Epilation Laser & Médecine Esthétique bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada My Laser Toulouse Epilation Laser & Médecine Esthétique sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 55

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

My Laser Toulouse Yorumları

 1. Kusursuz karşılama. Temiz. Lazer epilasyon seansı. Seninle çok profesyonel bir şekilde ilgilenen kızlar. Doktor lazeri cildinize göre ayarlar. Tavsiye etmek!

 2. Doktor Bodnar ile birkaç tedavi ve müdahalede bulundum. Karşılama her zaman güler yüzlü ve sıcaktır. Her zaman empati ve nezaket gösteren çok yetkin, özenli bir doktor. Size tavsiyelerde bulunmak ve güvence vermek için ekibiyle birlikte olacak. Sonuçtan her zaman çok mutlu oldum.
  Ayrıca doktor, olağanüstü dekorasyona sahip muhteşem bir mekanda uygulama yapıyor.

  Doktor Bodnar ve işbirlikçilerine çok teşekkür ederim.

 3. Tereddüt etmeden bu lazer epilasyon merkezini tavsiye ederim!
  Kusursuz tesisler, ultra rekabetçi fiyatlar, son nesil cihazlar (etkili ve acısız), kalifiye ve profesyonel kadro! (Profesyonel, dürüst ve arkadaş canlısı bir hemşire olan Léa ile uğraşmak zorunda kaldım)

  Genel hizmetten çok memnun!

 4. Bu kadar tatmin edici bir sonuç almayı beklemiyordum! Daha önce yapmadığıma pişmanım.
  Az acı, kusursuz hijyen ve temizlik. Mükemmel bir karşılama, tavsiye ve şüphelerime cevaplar.
  Léa benimle çok iyi ilgileniyor ve tedavi sırasında iyi bir ilişki kurmayı başarıyor.
  gerçekten tavsiye ederim!

 5. Sizi bir gülümseme ve nezaket ve çok iyi bir doktorla karşılıyorlar. Beni takip eden hemşire Paloma çok çok iyi, bana lazeri ve kendisini çok iyi anlattı ve dinlememi istedi.
  . Bu lazer merkezini gözünüz kapalı tavsiye ederim.

Comments are closed.