Dr Sengul Kocaagac

3.7
(3)

Dr Sengul Kocaagac adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Küçükbakkalköy, Kayışdağı Cad. Karademir İş Merkezi No:69, Ataşehir – İstanbul

Telefon : (0216) 577 43 33

Dr Sengul Kocaagac Yol Tarifi

Dr. Sengul Kocaagac

Dr Sengul Kocaagac İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Küçükbakkalköy, Kayışdağı Cad. Karademir İş Merkezi No:69, Ataşehir – İstanbul olan Dr Sengul Kocaagac, işletmesine (0216) 577 43 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Sengul Kocaagac ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Sengul Kocaagac yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Sengul Kocaagac hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Sengul Kocaagac ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dr Sengul Kocaagac ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Sengul Kocaagac için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Sengul Kocaagac bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Sengul Kocaagac sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr Sengul Kocaagac Yorumları

  1. Yıllar önce keşfedip pek çok işlem için gittiğim lazer merkezi. İşlemlerinden de, personelinden de gayet memnunum.

  2. İlgili ve güvenilir bir güzellik salonu. gamze hanım iögili ve titiz çalışmasıyla burayı tercih etme sebebi.

  3. Bunlara bir puan bile çok çok fazla hakkımı da helal etmiyorum başta para alırken gerekli açıklamayı yapmıyor sadece amaçları para kazanmak 12 seansın sadece 4 ünü kullandım gerisini süresi dolmuş dediler ve yapamayız dediler başta yapmaları gereken açıklamayı sonradan söylüyorlar böyle bir hizmet hiç bir lazer epilasyon da yok zaten lazeri uzmanlar tarafından yapılmadığını düşünüyorum zira uyarmama rağmen her seferinde tenim yanıyordu hiç kimseye tavsiye etmiyorum

Comments are closed.