Ebru Durmuş Estetik Cerrah

3.4
(39)

Opr Dr Ebru Durmuş Estetik Cerrah adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kültür, Cumhuriyet Blv No:193, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 421 30 64

Opr Dr Ebru Durmuş Estetik Cerrah Yol Tarifi

Opr Dr Ebru Durmuş Estetik Cerrah İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kültür, Cumhuriyet Blv No:193, Konak – İzmir olan Opr Dr Ebru Durmuş Estetik Cerrah, işletmesine (0232) 421 30 64 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Opr Dr Ebru Durmuş Estetik Cerrah ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Opr Dr Ebru Durmuş Estetik Cerrah yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Opr Dr Ebru Durmuş Estetik Cerrah hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Opr Dr Ebru Durmuş Estetik Cerrah ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Opr Dr Ebru Durmuş Estetik Cerrah ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Opr Dr Ebru Durmuş Estetik Cerrah için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Opr Dr Ebru Durmuş Estetik Cerrah bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Opr Dr Ebru Durmuş Estetik Cerrah sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ebru Durmuş Estetik Cerrah Yorumları

  1. Dolgu işlemi için gittiğim klinikten hiç memnun ayrılmadım çünkü sadece amaçları pazarlama ve satış üzerine çene dolgusu için gittim çok farklı bir şey yaptılar ve fiyat bilgisi vermeden bir emel dolgu 2000 tl yüzüm olduğundan daha kilolu görünüyorum şimdi Vasat

  2. Kendinizi asla emanet etmeyin.Sonra fotoğraf çektirmek istemeyebilirsiniz. Ayrıca yaralar açıp “aa contraktubex sür .Bunu niye buradan açtık ki” der o kadın.

  3. İstanbul’dan yorum yapıyorum polikliniğinizi kullanmadım mümkünde olmayacak.Puan vermek ve yorum yapmak isteme nedenim PB serumu araştırırken tek itina özenle tanıtım ve işlem ile sonuca kadar resim görselli tek anlatan Dr.sizsiniz teşekkür ederim aydınlandım buradaki klinikler beni sizin sayenizde 2 den fazla seansla kandıramayacaklar hatta bana tek seans yeter görsel resimlerle kıyaslama yapınca tekrar teşekkür ederim ???? İnstagramda ekledim sizi işlemleri keşke ortada bilgi amaçlı yağlansanız.Deniz N.A

  4. hastası olabilecek kişiye 1 dakika bile ayırmayan görüşmeyi gereksiz bulan,,, 1 dakikacık vaktini ayırmayan doktor hanım ! Doktora soracaklarınızı bi zahmet asistanı-sekreterine sorabilirsiniz,,,,, artık o nasıl cevap verirse yetininiz ,,,yüzyüze asla görüşmez,,eğer işlem yaptıracaksanız ve muayene ücreti öderseniz görüşürsünüz….

Bir cevap yazın