Elegantiae Esthetic Clinic

5
(7)

Elegantiae Esthetic Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Westblaak 92, Rotterdam – Netherlands

Telefon : 06 49349849

Elegantiae Esthetic Clinic Yol Tarifi

Elegantiae Esthetic Clinic

Elegantiae Esthetic Clinic Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Westblaak 92, Rotterdam – Netherlands olan Elegantiae Esthetic Clinic, işletmesine 06 49349849 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elegantiae Esthetic Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elegantiae Esthetic Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elegantiae Esthetic Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elegantiae Esthetic Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Elegantiae Esthetic Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elegantiae Esthetic Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elegantiae Esthetic Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elegantiae Esthetic Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Elegantiae Esthetic Clinic Yorumları

  1. Lazer tedavisi için buradaydım.
    Size iyi yardımcı olan ve ne yaptıkları hakkında bilgi sahibi olan çok hoş kızlar.
    Çok memnun kaldığım çok iyi bir lazer kullanıyorlar. Şiddetle tavsiye edilir!

  2. En iyi klinik! Personel tarafından nazikçe karşılandım ve çabucak rahat hissettim, ayrıca sorularınıza açıklar ve sizinle birlikte düşünüyorlar. Buradaki deneyimim daha önce tedavi gördüğüm yerden çok daha iyi, şimdi ikinci tedavimdeyim ve şimdiden bir fark görüyorum, sonucu sabırsızlıkla bekliyorum! Şiddetle tavsiye edilir.

  3. Profesyonel ve hijyenik klinik. Dilekleriniz dikkatle dinlenecek ve istişareniz sırasında kapsamlı bir şekilde bilgilendirileceksiniz. Konum da harika, tam merkezde!

  4. Çok hoş karşılandım, lazeri yapan kişinin yanında kendimi çok rahat hissettim! 1 tedaviden sonra gözle görülür daha az sonuç, herkese tavsiye ederim!

Comments are closed.