The 21st Clinic

5
(26)

The 21st Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Schieweg 100A, Rotterdam – Netherlands

Telefon : 010 321 6201

The 21st Clinic Yol Tarifi

THE 21st CLINIC

The 21st Clinic Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Schieweg 100A, Rotterdam – Netherlands olan The 21st Clinic, işletmesine 010 321 6201 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The 21st Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The 21st Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The 21st Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The 21st Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan The 21st Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The 21st Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The 21st Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The 21st Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

The 21st Clinic Yorumları

 1. Bakım ve tatlı personel! Nazik max pro ile 21. klinikte 3 kez lazer uygulandı. Ne kadar üst düzey bir lazer, daha önce lazer yaptırdım, maalesef pek memnun kalmadım. Ama 21. kliniği bulduğuma sevindim, aslında 1. lazer tedavimden sonra tüylerimin azaldığını fark ettim ama 3. tedavimden sonra neredeyse tamamen tüysüz oldum. Üstelik çok rahat, güzel bir atmosfere sahip güzel bir salonum. 21. teşekkür ederim! 4. tedavimde görüşmek üzere

 2. İyi incelemeler listesi olduğu için bu kliniği seçtim, hanımların hızlı ve arkadaşça cevap verdiği instagram üzerinden onlarla iletişime geçtim. İlk tedavime vardığımda iyi karşılandım ve giriş sırasında ne olacağı ve ne sonrası bakımın sağlanması gerektiği açıkça açıklandı.
  Gerçekten sizin için zaman ayırıyorlar ve tüm soruları yanıtlıyorlar. Ayrıca, biraz gergin veya gergin olmanız durumunda sizi rahatlatırlar.

  Bayanlardan ve salonun kendisinden çok memnunum.
  Bu salonu kesinlikle tavsiye ediyorum ve çeşitli tedaviler için daha sık geri geleceğim.

 3. Süper arkadaş canlısı ve profesyonel kızlar! Beni çok rahat ettirdiler ve tedavilerim konusunda iyi bilgilendirildim. Tedaviler çok hoştu ve ayrıca her şeyin yolunda gidip gitmediğini düzenli olarak kontrol ediyorlar. Şüpheye düştüğünüzde, size bunun için gitmenizi söylemek istiyorum!

 4. Sonuçlara şok oldum! Daha önce ilk tedavimden hemen sonra bir inceleme bıraktım. Şimdi bir ay ilerideyiz ve koltuk altlarımı ve vücudumun geri kalanını hiç traş etmedim, çünkü hala kel! Normalde saçlarım 2 gün tıraştan sonra uzar. mutlu ben

 5. Bana hemen 21. Kliniği hatırlatan kelimeler; arkadaş canlısı, profesyonel, iyi tavsiyeler veren, güvenilir ve işini tutkuyla yapan. Her seferinde kendimi çok iyi karşılanmış hissediyorum ve gerçekten rahatım. Doğru sonuca ulaşmak için birlikte düşünmeyi seven sevimli bayanlar. Yani hala şüphe içinde miydin? Gerek yok, sadece o randevuyu ayarla!

Comments are closed.