Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş

1.7
(19)

Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İsmetpaşa Mahallesi Trabzon Bulvarı No:34 Eski SSK Karşısı Nar İş Merkezi Kat:7, Dulkadiroğlu – Kahramanmaraş

Telefon : 0507 856 46 06

Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş Yol Tarifi

Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş Kahramanmaraş ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İsmetpaşa Mahallesi Trabzon Bulvarı No:34 Eski SSK Karşısı Nar İş Merkezi Kat:7, Dulkadiroğlu – Kahramanmaraş olan Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş, işletmesine 0507 856 46 06 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.7 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Elenora Güzellik Merkezi Kahramanmaraş Yorumları

  1. açıkcası sınırsız seans olayına ve güzel yorumlara kandık ablamla başladık fakat ilgi alaka sıfır sürekli çalışan değişiyor böyle olunca da mahremiyet kalmıyor bana göre hijyenik bi yer de değil calısanların bu işi bilerek yaptığını düşünmüyorum yine de peşin para ödedik katlanalım dedik bizi arayıp makinamız bozuldu yok yoğunuz erteleyelim söylemlerini anlayışla karşılarken 5 dk geç geldik diye ablamın seansını bi ay ertelediler üstelik boşta oda ve calısan olmasına rağmen ben gidiyorum diye dahil olan bana güvenip gelen arkadaşlarım hijyen mahremiyet ilgi sorunundan bıraktılar hatta arkadaşımın bi tanesinin göz kenarı yandı çok küçük bi yer olduğu için üstünde durmadı arkadaşım ama insan korkuyor aslında burada anlatamayacağım çok şey de var kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum pişmanlıktır net.

  2. Pandemiden dolayı gidilmedi diye sözleşmemizi kafalarına göre Feshetmişler nasıl bir dolandırıcılık sistemi kurmuşlarsa artık Allah bir şekilde çıkarsın onlardan inşallah sakın kimse gitmesin pişman olur

  3. asla gitmeyin! temizlik sıfır. mahalle arası kuaför gibi çalışanları lakayık ve asla profesyonel değil. sıra 35 günde bir geliyor. parayı da peşin verdim ona rağmen bıraktın 6 seansta. asla tavsiye etmiyorum

Bir cevap yazın