Eleven Laser

5
(66)

Eleven Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rue des Eaux-Vives 83, Genève – Switzerland

Telefon : 079 810 89 65

Eleven Laser Yol Tarifi

Eleven Laser

Eleven Laser Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rue des Eaux-Vives 83, Genève – Switzerland olan Eleven Laser, işletmesine 079 810 89 65 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eleven Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eleven Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eleven Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eleven Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Eleven Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eleven Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eleven Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eleven Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 66

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Eleven Laser Yorumları

  1. Roxane ile mükemmel bir mikro iğneleme eğitimi günü! Roxane çok profesyoneldir ve eğitim eksiksiz ve iyi gelişmiştir. sadece tavsiye edebilirim!! Çok güzel bir yer ve özenle dekore edilmiş. Bu güzel gün için tekrar teşekkür ederim 🙂

  2. %100 tavsiye ederim! İşine tutkuyla bağlı bir kadındır.
    Çok profesyonel, nazikti ve harika bir iş çıkardı. Sonuçtan çok memnunum ve çok rahatlatıcı bir zaman geçirdim!!

  3. Roxane sihirdir. Cildimi kesinlikle iyileştirdi. Onunla randevu aldığınıza pişman olmayacaksınız!

  4. Roxana mükemmel ve son derece profesyonel. O çok nazik ve özenli, bana her ayrıntıyı iyice açıkladı ve tüm sorularımı yanıtladı. Pastanın üzerine kiraz, merkezi şimdiye kadar bulunduğum en rahat yer.

Comments are closed.