Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage

5
(18)

Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Steinenbachgässlein 49, Basel – Switzerland

Telefon : 061 271 18 21

Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage Yol Tarifi

Larissa Spa Institut für Kosmetik und Massage

Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Steinenbachgässlein 49, Basel – Switzerland olan Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage, işletmesine 061 271 18 21 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Larissa Spa Institut Für Kosmetik Und Massage Yorumları

  1. Sağlam bir sadık müşteri tabanı ile yüz, vücut bakımları ve masajlar için harika bir yer.

    Larissa, her kişinin cilt ihtiyaçlarına bireysel bir yaklaşım sunar: manuel veya cihazlı yüz ve vücut bakımları, profesyonel İsviçre kozmetikleri ve evde kişisel bakım için iyi tavsiyeler.

    Diller: Almanca, Rusça, biraz İngilizce

  2. Larissa çok profesyonelce çalışıyor ve birkaç tedaviden sonra cildim çok daha iyi. Bu küçük ama güzel güzellik salonunu bulduğuma sevindim.

  3. Es war eine rundum schöne Erfahrung. Einfühlsam und kompetente Beratung. Die Behandlung war überraschend wirkungsvoll. Ich kann Larissa sehr weiterempfehlen. LG

Comments are closed.