Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya

3.9
(58)

Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İhsaniye, Mehtap Apt, Pamir Sk. D:No:3, Selçuklu – Selçuklu/Konya

Telefon : (0332) 353 21 57

Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya Yol Tarifi

Elif Private Clinic - Laser Hair Removal Konya

Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya Selçuklu/Konya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İhsaniye, Mehtap Apt, Pamir Sk. D:No:3, Selçuklu – Selçuklu/Konya olan Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya, işletmesine (0332) 353 21 57 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 58

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Elif Private Clinic Laser Hair Removal Konya Yorumları

  1. Daha önce çok memnun kaldığım cilt bakımı rituelini değiştirmişler. Toplamda 2 maske ve hafif bir sivilce temizle işlemi 250tl olmamalı. Ne gözenekleri açıldı ne noktalar gitti. Her kaliteli yer gibi burasıda bozmuş.

  2. Kesinlikle önermiyorum. Cildinizi düzeltmek için gittiginiz yerden psikolojiniz bozulup çıkmak istiyorsaniz gidin tabi..

  3. Verdiğim yıldız bir değil 0 aslında. Kesinlikle önermiyorum yüz tedavisi olurken kaş almaya gittim cildim hassas dedim ağda yapmayın dedim ağda yaptılar kaşlarım aynı şekilde kalın olsun dedim inceltiler. Kaş inceltme alışkanlıkları var sanırım. Kesinlikle önermiyorum !

  4. Lazer epilsayon ve cilt bakımı için defalarca gittim ve kesinlikle çok süper sonuçlar aldım. Sürekli cihazlarını , dekorasyonu, eğitimlerini ve kendilerini yenileyen kurucuları ve çalışanlarını can ı gönülden tebrik ediyorum. ????????❤

Comments are closed.