Elna Esthetics Clinique

5
(38)

Elna Esthetics Clinique A adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 407 McGill St Suite 900, Montreal – Quebec, Canada

Telefon : (438) 882-0085

Elna Esthetics Clinique A Yol Tarifi

ELNA Esthetics - Clinique A

Elna Esthetics Clinique A Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 407 McGill St Suite 900, Montreal – Quebec, Canada olan Elna Esthetics Clinique A, işletmesine (438) 882-0085 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elna Esthetics Clinique A ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elna Esthetics Clinique A yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elna Esthetics Clinique A hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elna Esthetics Clinique A ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Elna Esthetics Clinique A ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elna Esthetics Clinique A için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elna Esthetics Clinique A bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elna Esthetics Clinique A sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 38

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Elna Esthetics Clinique Yorumları

 1. Dr Landry ve Ty ile tanıştım.
  Çok misafirperver aşklardır.
  Bizi insan hissettiriyorlar, tuhaf insanlar değil
  Kalite, profesyonellik istiyorsanız bu kliniği tavsiye ederim.
  Bu kliniğe git
  Teşekkürler ????????

 2. Çok iyi hizmet. Nazik insanlar ve benimle ilgilenen kişi oldukça yardımsever ve anlayışlıydı. Hizmetimden ve onlara gittiğim için çok mutluyum.

 3. Dre. Landry çok hoş ve yardımsever bir doktor. O da çok bilgili. Ayrıca çalışanlardan biri olan Ty çok iyi bir insan, olup biten her şeyden haberdar olmamı sağlıyor.

 4. Nereden başlayayım? Dr Landry ve ekibi (özellikle Ty) eşsizdir! Dürüst, güvenilir, yetenekli, her zaman güncel ve en son trendler hakkında güncel, şefkatli, enerjik, bir doz eğlenceli eğlence! Buraya gitmeyi kesinlikle çok seviyorum ve tedavilerim için başka bir yere gitmeyi asla hayal etmem. Buraya gelmekten zevk alıyorum ve asla aceleye gelmiyorum. Şiddetle tavsiye edilir! Bu kliniği hizmetleriniz için kullanmıyorsanız, çok şey kaçırıyorsunuz!

 5. Elna kliniğini seviyorum! Tüm ekip özenli ve keyifli, kendimizi gerçekten güvende hissediyoruz! Ty bana her şeyi açık ve net bir şekilde açıkladı. Dr. Landry benimle vakit geçirdi ve çok sabırlıydı. Sonuç istediğim gibi doğal Çok beğendim güzel ve beklentilerimin üzerinde!!

Comments are closed.