Hairdresser Cleopatra

4.6
(48)

Hairdresser Cleopatra adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rijnlaan 92, Utrecht – Netherlands

Telefon : 030 289 9822

Hairdresser Cleopatra Yol Tarifi

hairdresser Cleopatra

Hairdresser Cleopatra Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rijnlaan 92, Utrecht – Netherlands olan Hairdresser Cleopatra, işletmesine 030 289 9822 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hairdresser Cleopatra ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hairdresser Cleopatra yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hairdresser Cleopatra hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hairdresser Cleopatra ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Hairdresser Cleopatra ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hairdresser Cleopatra için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hairdresser Cleopatra bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hairdresser Cleopatra sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 48

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hairdresser Cleopatra Yorumları

  1. Gerçekten güzel bir süre 10/10 hizmet ve gerçekten güzel saç tedavisi ve saç yapan kuaförler. İlk balyaj turumu yaptım ve harika oldu. Gerçekten tavsiye ederim????????

  2. Bu salondan tamamen mutsuz. Büyük günümde güzel görünmek için düğünümden 3 gün önce burada oturdum. Üst dudağımdan bir parça iple tüy almam önerildi. Acı dışında neden olmasın diye düşündüm. Sonuçta sadece bir kez evleniyorsun.
    1.5 gün sonra mega bir sonucum var. Yani e-posta gönderiyorum, bu normal mi? Evet oldukça normal görünüyor.
    O zaman neden bu konuda bana bilgi verilmedi? Ben evleniyorum! Şimdi düğün fotoğraflarımda bir genç gibi görünüyorum. Teşekkürler.. Buraya asla geri dönmeyeceğim.

Comments are closed.