Emis Clinic

4.2
(13)

Emis Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Emirbeyazıt Mh. Özer Türk Cad. No:16/1 Türer Apt., Muğla – Muğla

Telefon : (0252) 213 02 22

Emis Clinic Yol Tarifi

Emis Clinic Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Emirbeyazıt Mh. Özer Türk Cad. No:16/1 Türer Apt., Muğla – Muğla olan Emis Clinic, işletmesine (0252) 213 02 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Emis Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Emis Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Emis Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Emis Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Emis Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Emis Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Emis Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Emis Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Emis Clinic Yorumları

  1. Biraz pahalı ancak iyi hizmet ve güleryüz durumu kurtarıyor.

  2. Randevu ve bilgi almak için milyon kere mesaj attım her seferinde görüldü yaptılar müşteri istemiyorlar demek ki gitmeden böyle davrandıkları iyi oldu demek ki hizmetleri de kalitesiz

  3. Çok ilgili her işlemi bilgilendirerek yapıyorlar

Comments are closed.