Envie Clinics Manchester

4.6
(128)

Envie Clinics Manchester adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 39 John Dalton St, Manchester – United Kingdom

Telefon : 020 3769 4476

Envie Clinics Manchester Yol Tarifi

Envie Clinics (Manchester)

Envie Clinics Manchester United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 39 John Dalton St, Manchester – United Kingdom olan Envie Clinics Manchester , işletmesine 020 3769 4476 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Envie Clinics Manchester ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Envie Clinics Manchester yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Envie Clinics Manchester hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Envie Clinics Manchester ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Envie Clinics Manchester ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Envie Clinics Manchester için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Envie Clinics Manchester bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Envie Clinics Manchester sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 128

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Envie Clinics Manchester Yorumları

  1. Sadece 3 seans sonra bile sonuçtan çok memnun kaldım. Alina çok profesyonel ve bazı sorularıma yanıt olarak birçok bilgi verdi ve kendimi tedavi için “açığa çıkarırken” bile beni çok rahat hissettirdi. Bu sadece bir tedavi değil, aynı zamanda deneyimi daha ilginç kılan ve bir sonraki seansı sabırsızlıkla beklememi sağlayan bir bilgi toplama anıydı. Tüm seansları yaptıktan sonra pürüzsüz cildin tadını çıkaracağım ama yeri ziyaret etmeyi özleyeceğim.

  2. Adriana en iyisidir! Onunla lazer seansları yaptığımdan beri büyük bir gelişme gördüm. Acele etmiyor ve her alana zaman ayırıyor ki, diğer yerlerdeki deneyimlerimi veya aynı yerde sahip olduğum önceki terapistleri karşılaştırırsam fark yaratan şeyin bu olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, süper arkadaş canlısı ve yetenekli. Kesinlikle sırf onun için paket almaya devam ediyorum.

Comments are closed.