Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli

4.6
(351)

Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Abdurrahmangazi, Fatih Blv. No:152/3-4, Sultanbeyli – İstanbul

Telefon : (0216) 496 17 17

Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli Yol Tarifi

Epilady Kişisel Bakım Salonu - Sultanbeyli

Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Abdurrahmangazi, Fatih Blv. No:152/3-4, Sultanbeyli – İstanbul olan Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli, işletmesine (0216) 496 17 17 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 351

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epilady Kişisel Bakım Salonu Sultanbeyli Yorumları

  1. Dandik bir yer. (Bulunduğu yer sebebiyle) O çevredeki insanlar tarafından tercih ediliyor, pek seçenek yok. Kullandıkları malzemeler ya ucuz ya da kalitesiz.

  2. İşletme ile alakalı kötü yorum yazdığınız zaman sizi hukuk bürosu adı altında arayıp tehdit ediyorlar sizi mahkemeye veririz yorumu silin siz bize böyle yazamazsiniz diye, profesyonel bir yer değil, hizmet kalitesinden memnun kalmadığın zaman hemen arayıp yorumu kaldırın yeter ki size hediye verelim kaldirmazsaniz, arayıp tehdit mahkemeye vereceğiz. Memnun kalmadığın bir işletme tavsiye etmiyorum.

  3. Çok temiz bir yerdi. Özellikle pandemi doneminde böylesine titiz bir yer bulduğum için çok mutlu oldum. Çalışanlar son derece güler yüzlüydü. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

  4. Güler yüzlü personele sahip temiz disiplinli bir işletme…Ayrıca Koordinatör Melek Çolak hanımefendiye de teşekkür ederim

  5. Epilady Gebze Şube Müdüresi Seda Hanımın danışanlarına yönelik profesyonel yaklaşımından dolayı teşekkürü bir borç bilirim..Gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek nezih,ilgili ve kurumsallaşmış bir güzellik merkezi olup, muadili merkezlerle arasındaki farkı ortaya koymuştur…Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Comments are closed.