Epilation Définitive

4.3
(243)

Epilation Définitive Depil Tech Nice Rue De France Massena adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 47 Rue de France, Nice – France

Telefon : 04 93 92 57 36

Epilation Définitive Depil Tech Nice Rue De France Massena Yol Tarifi

Epilation Définitive - DEPIL TECH NICE RUE DE FRANCE - MASSENA

Epilation Définitive Depil Tech Nice Rue De France Massena France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 47 Rue de France, Nice – France olan Epilation Définitive Depil Tech Nice Rue De France Massena, işletmesine 04 93 92 57 36 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epilation Définitive Depil Tech Nice Rue De France Massena ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epilation Définitive Depil Tech Nice Rue De France Massena yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epilation Définitive Depil Tech Nice Rue De France Massena hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epilation Définitive Depil Tech Nice Rue De France Massena ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epilation Définitive Depil Tech Nice Rue De France Massena ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epilation Définitive Depil Tech Nice Rue De France Massena için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epilation Définitive Depil Tech Nice Rue De France Massena bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epilation Définitive Depil Tech Nice Rue De France Massena sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 243

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epilation Définitive Yorumları

 1. Özenli ve yetkin doktorlarla çok güzel bir tıbbi ofis. Lazer epilasyonla ilgilenen kişi çok sevimli ve çok profesyonel. Nadiren gördüğüm kadar tatlı ve kibar. Her seferinde randevulara gitmek bir zevk.

 2. Nice Doctor Brown şehir merkezindeki bu estetik kliniği şiddetle tavsiye ederim gerçekten iyi bir tavsiye

 3. Harika epilasyon! Çok çok az ağrı. Sonuçtan memnunum !! Çok teşekkürler!

 4. Çok Tatmin oldum. Hoş ve özenli bir ekip. Bu lazer merkezini tavsiye ederim!

 5. Bir takım zirvede! Profesyonel, nazik, özenli ve süper iyiler, çok iyi karşılandık. 🙂 Sonuçlar ilk seanslardan itibaren görülebilir, bazı alanlarda diğerlerinden daha fazla, ama genel olarak çok memnunum.
  Mekanın durumunun gitgide daha da kötüleşmesi çok kötü: IPL makinesinin bozulması, klimanın olmaması,… müşterileri ve muhtemelen uygulayıcıları da rahatsız ediyor!

 6. Karşılama çok sıcak, her zaman bir gülümsemeyle ve kahve veya diğer içeceklerin önerisiyle çok sevecen.
  Çalışanlar işlerini sever ve bize hissettirir!
  Kabinler her zaman temiz.
  Tedaviler ve kalıcı epilasyon uygulamaları sırasında, personel yapılacak tüm hareketleri profesyonellik ve nezaketle anlatır, bu da çok güven vericidir.
  Beni büyük ölçüde rahatlatan ve fiyatın buna değdiğine beni ikna eden 2. seansın sonuçlarını görebildim!
  %100 tavsiye ederim!

 7. Sonuçlardan önemli derecede memnuniyetsizlik Birkaç seanstan sonra kılların çok ince olduğunu öğrenmek en başından kötü bir teşhis ya da bana hiç bahsedilmedi Bu kişiye bugüne kadar güvendim Belki de hiç olmazdı bu beni kurtarırdı tüm saçların yeniden çıkmasını sağlayana kadar hiç para harcamaktan

Comments are closed.