Epilation Définitive

3.5
(59)

Epilation Définitive Dépil Tech Genève adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rue de Lausanne 31, Genève – Switzerland

Telefon : 022 732 07 37

Epilation Définitive Dépil Tech Genève Yol Tarifi

Epilation Définitive - Dépil Tech Genève

Epilation Définitive Dépil Tech Genève Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rue de Lausanne 31, Genève – Switzerland olan Epilation Définitive Dépil Tech Genève, işletmesine 022 732 07 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epilation Définitive Dépil Tech Genève ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epilation Définitive Dépil Tech Genève yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epilation Définitive Dépil Tech Genève hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epilation Définitive Dépil Tech Genève ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epilation Définitive Dépil Tech Genève ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epilation Définitive Dépil Tech Genève için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epilation Définitive Dépil Tech Genève bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epilation Définitive Dépil Tech Genève sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 59

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epilation Définitive Yorumları

 1. Sonuçlar çok hızlı görüldü. Buna ek olarak, personelin dakikliği ve mevcudiyeti ve Depiltech merkezinin geç açılması, her zaman mümkün olduğunca kolay olmamızı sağlar. Merkezin temizliği kusursuz.
  Bu merkezi şiddetle tavsiye ederim.

 2. Tavsiye etmiyorum????????????!!!!
  Gerçek şu ki, sınırsız bir folodepilasyon bombası satın almıştım!!
  Ama hamile kaldım ve bu süre zarfında emzirmememi ve emzirmememi tavsiye ettiler,
  Gerçek şu ki, onları hamile olduğumu ve seanslarımı beklemeye almam gerektiğini bildirmek için aradım.
  Bu durumda personel çok dikkatliydi ve bebeğimi doğurduktan sonra seanslarıma devam edebileceğimi sorun olmadığını söyledi!
  Bir yıl sonra tekrar iletişime geçiyorum ve hala emzirdiğimi söylüyorum ve emzirmenin sonuna kadar beklememi tavsiye ediyorlar!!
  3 veya 4 ay sonra bir sonraki aramamda, doğumum nedeniyle seanslarıma devam edemeyeceğimi söylediler.
  süresi doldu????????!!!
  Bir sınırsız oturum patlamasının nasıl sona erebileceğini anlamıyorum !!!
  Ve durumu herhangi bir zamanda onlara bildirmeniz durumunda!
  ???? ???? Yöneticiyle konuşmak için bir sonraki aramam, ya müsait olmadığı için ya da o sırada orada olmadığı için asla mümkün olmadı! ! ! !

Comments are closed.