Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa

4.2
(6)

Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rue de Lyon 42, Genève – Switzerland

Telefon : 079 540 76 88

Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa Yol Tarifi

Centre de beauté et relaxation BLISS-SPA

Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rue de Lyon 42, Genève – Switzerland olan Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa, işletmesine 079 540 76 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Centre De Beauté Et Relaxation Bliss Spa Yorumları

  1. Harika güzellik salonu! Birkaç yıldır oraya gidiyorum. Alina süper arkadaş canlısı, deneyimli ve yetkin bir güzellik uzmanıdır. Rahatlatıcı spa müziği, sıcak çay ve tatlılar eşliğinde çok çeşitli uygulamalar 🙂 Şiddetle tavsiye edilir!!!

  2. Harika bir karşılama, birinci sınıf hizmet. Melanie kalıcı makyaj için en iyisidir. Diş çekme mükemmel bir şekilde yapıldı! bu kurumu tavsiye ederim

  3. Bénédicte ile kalıcı lazer epilasyon yapıyorum ve gerçekten çok mutluyum. Nazik ve özenli, çok endişeliydim ama beni rahatlatmayı başardı. Ben tavsiye ediyorum!

  4. Konuksever ve özenli bir ekip. Oraya git, hayal kırıklığına uğramayacaksın.

  5. Emilie ile endosfer kursunda çok iyi bir deneyim, sonucumdan memnunum ve hizmetten daha da memnunum

  6. Klinik olarak profesyonel ve özenli olmanızı tavsiye ederim. Yüzdeki lazer ve dövme sildirme için çok mutluyum

  7. Çeşitli tedaviler için yıllardır sadık müşterim, asla hayal kırıklığına uğramadım! Mélanie ve ekibi çok profesyonel ve her zaman olumlu!
    Enstitüyü şiddetle tavsiye ederim!

Comments are closed.