Epilation Laser Epilia Lausanne

5
(20)

Epilation Laser Epilia Lausanne adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rue Caroline 3, Lausanne – Switzerland

Telefon : 021 320 21 22

Epilation Laser Epilia Lausanne Yol Tarifi

Epilation Laser Epilia Lausanne

Epilation Laser Epilia Lausanne Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rue Caroline 3, Lausanne – Switzerland olan Epilation Laser Epilia Lausanne, işletmesine 021 320 21 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epilation Laser Epilia Lausanne ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epilation Laser Epilia Lausanne yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epilation Laser Epilia Lausanne hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epilation Laser Epilia Lausanne ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epilation Laser Epilia Lausanne ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epilation Laser Epilia Lausanne için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epilation Laser Epilia Lausanne bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epilation Laser Epilia Lausanne sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epilation Laser Epilia Lausanne Yorumları

  1. Çok iyi karşılandık ve dinlendik. Lazer epilasyon özenle ve profesyonelce yapılır. Burası tavsiye ederim!

    Çok hoş ve profesyonel olan Angie için özel bir söz ekliyorum, onun sayesinde onu şiddetle tavsiye ediyorum.

  2. Bu lazer epilasyon merkezine 4. kez gittim ve yapılan işten her zaman memnun kaldım. Tavsiye ve mizah ile çok iyi bir karşılama. Soğuk hava sayesinde ağrı dayanılır hale gelir. Seans sonrası hiç sorun yaşamadım. %100 tavsiye ederim.

Comments are closed.