Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille

5
(96)

Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 31 Rue Mazenod, Marseille – France

Telefon : 04 65 84 29 00

Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille Yol Tarifi

Epiliance - Experts Epilation Laser Médicale - Marseille

Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 31 Rue Mazenod, Marseille – France olan Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille, işletmesine 04 65 84 29 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 96

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epiliance Experts Epilation Laser Médicale Marseille Yorumları

  1. Merkez ve ekip zirvede! Tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim; dinleme ve tavsiye nitelikleri harika. Süper temiz bir cildim var ve lazer epilasyonun benim için kontrendike olduğunu düşündüm (yanma riski). Kişiselleştirilmiş bir teşhis ve birkaç seanstan sonra sonuçlar çarpıcı! Gözü kapalı tavsiye ederim ???? ???? ????

  2. Doktor özenli, tüm sorularıma cevap vermek için güven verici. İlk epilasyon seansı çok iyi geçti. bu merkezi tavsiye ederim

  3. Merkez güzel ve personel çok sevimli. İlk lazer epilasyon seansımı yaptım ve sonuçlar şimdiden görülüyor, çok memnunum!

  4. Hoş bir ortam ve güven verici destek. Hemşire Laurie bana her seans için gerekli tüm bilgileri verdi. İyi mizahı bu anı daha keyifli hale getirmeye yardımcı oluyor. Sonuçlar hızlı ve mükemmel. teşekkürler

Comments are closed.