Jasmin Fara

5
(34)

Jasmin Fara adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Singel 250, Amsterdam – Netherlands

Telefon : 06 41010861

Jasmin Fara Yol Tarifi

Jasmin Fara

Jasmin Fara Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Singel 250, Amsterdam – Netherlands olan Jasmin Fara, işletmesine 06 41010861 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Jasmin Fara ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Jasmin Fara yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Jasmin Fara hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Jasmin Fara ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Jasmin Fara ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Jasmin Fara için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Jasmin Fara bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Jasmin Fara sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Jasmin Fara Yorumları

  1. Jasmin gerçek bir profesyonel! Baştan itibaren çok hoş geldiniz. Hiçbir şey çok çılgın değil ve her şey çok iyi açıklanmış. İlk sonuçlarım zaten görünüyor ve şimdiden çok memnunum.

    Tedavinin yanı sıra Jasmin çok güzel ürünler de satıyor. Başka bir şey istemiyorum 🙂

    Teşekkürler Jasmin ve nihai sonucumu dört gözle bekliyorum!

  2. Jasmin harika ve eminim herkes aynı fikirdedir. Süper rahat hissetmenizi sağlar. O tamamen müsaittir ve sizi asla aceleye getirmez. Ne hakkında konuştuğunu biliyor. Ona o kadar güvenmiştim ki, planladığımdan daha fazla vücut bölgesine lazer yapıyorum. Bu, lazer tedavisi almak için tereddüt etmeyi bırakmanız ve rezervasyon yaptırmanız için bir işarettir. 🙂

  3. Şiddetle tavsiye edilir — Jasmin gerçekten hoş ve uzlaşmacıdır ve tedavi süper etkilidir! Ek lazer tedavileri yaptırmayı düşündüğüm sonuçlardan gerçekten memnunum. Keşke ona daha erken gitseydim!

  4. İnanılmaz hizmet, hayat değiştiren sonuçlar! İlk iki seanstan sonra, sadece daha az tüyle değil, aynı zamanda daha iyi cilt sağlığıyla da büyük bir gelişme gördüm. İlk yaz hiç düşünmeden yüzmeye gidebilirdim. Jasmin çok profesyoneldir ve kalıcı epilasyon için iyi bir yolda olmasını sağlar.

  5. Jasmin profesyoneldir, sizin için tüm zamanını alır ve her tedaviyi büyük bir özen ve dikkatle gerçekleştirir. Her tedaviden sonra nasıl olduğunuzu kontrol ediyor ve her zaman çok güzel bir atmosfer yaratıyor. Tedaviler hoş ve sonuçları hızlı bir şekilde görebilirsiniz! Gerçekten herkese tavsiye ederim! Seninle çok mutlu oldum Jasmin!

Comments are closed.